Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

Co by měla obsahovat úvodní stránka internetového obchodu

Objednat tvorbu webových stránek dnes nepředstavuje žádný velký problém – stačí získat kontakt na lepší web studio, spojit se s webmasterem nebo manažerem a projednat všechny podmínky spolupráce. Během tohoto rozhovoru proberete mnoho aspektů tvorby internetového obchodu, jeho vlastnosti a naplnění obsahem, ale snažte se co nejvíce času věnovat úvodní stránce vašeho budoucího on-line obchodu. Právě na tuto stránku se dostane Váš potenciální zákazník, a zejména od kvality úvodní stránky závisí, zda návštěvník zůstane na Vašich www stránkách a objedná zboží nebo odejde ke konkurenci.

Obvykle webmasteři při vývoji webových stránek používají podobné rozvržení úvodní stránky, a v zásadě toto standardní rozvržení je pohodlné a snadné. Nejprve musí být stránka "novinky" a potom následovat sekce "o nás", obsahující kompletní a zajímavé čtení o Vaší společnosti. Další povinnou sekci je "služby". Taktéž na hlavní stránce online obchodu je možné umístit sekci "články" a, například, "užitečné". Tato stránka může obsahovat odkazy zdarma ke stažení a návody pro nastavení programu pro online komunikaci. Například může jít o odkazy typu "stáhnout icq zdarma" nebo "stáhnout a nainstalovat skype na počítači". Musíme poznamenat, že mnozí webmasteři často používají poslední příklad, a návštěvnici www stránek to náležitě oceňují, protože nepotřebují hledat na internetu další zdroje a stránky, ze kterých je možné stáhnout ICQ nebo Skype zdarma. V našem případě toto všechno může potenciální zákazník najít na www stránkách obchodu, který prodává jim poptávané zboží.

Poslední sekce, která musí být k dispozici na hlavní stránce online obchodu, je sekce "kontakt". Na této stránce je nutné umístit nejen telefonní číslo, číslo ICQ a Skype společností, ale i existující poštovní adresu a sídlo společnosti. Ještě lepší bude, pokud na tuto stránku umístíte přesnou mapu a možné způsoby dopravy, jak se k Vám potenciální klient může dostat.

Samozřejmě, že na hlavní stránce musí být uvedeny obrázky a fotky nabízeného zboží, protože díky nim návštěvník bude moci rychleji a lépe pochopit podstatu Vašeho podnikání.

Na hlavní stránce není zapotřebí umísťovat velký počet krásných designových "vychytávek" jako například zářící všemi barvami hodiny, příliš rušivé bannery a běžící řádky. Text na hlavní stránce, ostatně jako na všech ostatních stránkách, musí být napsán správně, otevřeně a jednoduše. Musíte se obracet na své návštěvníky v maximálně srozumitelném a dostupném stylu.

Taktéž nikdy nepište na hlavní stránku vašeho webu fráze jako "Tyto stránky jsou ve fázi vývoje" anebo "Poslední změny byly provedeny 15.února 2003". Tyto věty odrazují návštěvníky a představují Vaše www stránky jako zastaralé, které neobsahují aktuální informace.

 

zpětZpět na články

 

Ostatní tématické články:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info