Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

E-SHOP ŠABLONY :: JIGOSHOP ŠABLONY

Jigoshop šablony - hotové řešení online obchodu pro WordPress

Pokud jste se ocitli na této stránce, určitě potřebujete internetový obchod. Ale které on-line řešení vám poskytne vše, co potřebujete? Je to Jigoshop. Pravděpodobně jste už slyšeli tento název, ale co se za tímto názvem skrývá? Jigoshop je nejlepší plugin pro online obchodování pro WordPress. Je postaven na WordPress jádru, a spolu s ním budete mít všechny výhody této přední platformy: snadné a bezpečné použiti, vysoká přizpůsobitelnost a kvalitní podpora produktu ze strany vývojářů.

Přidání Jigoshop modulu ručně do systému WordPress vyžaduje vykonání mnoho manuální práce. To je důvod, proč jsme se rozhodli poskytnout vám hotové řešení pro WordPress obchodování - šablony postavené na základě funkčnosti modulu Jigoshop. Po nákupu jedné z těchto šablon obdržíte jednoduchý on-line obchod, který není přetížen zbytečnými nástroji a moduly, které pravděpodobně nebudete používat. Všechny Jigoshop šablony jsou nádherné a přizpůsobivé, a určitě obstojí ve zkoušce s časem - budou aktuální i několik let po instalaci. Vynikajícího designu je dosaženo působením proměnlivého pozadí, flexibilních obrázků a možnosti přidání mediálních prvků. Popisné stránky jednotlivých položek, přijatelná navigace, promyšlené rozložení stránek – to je to, co dělá z Jigoshop šablon skutečný klenot pro webové návrháře a vývojáře. S těmito šablonami můžete nabízet několik druhu výrobku, přidávat atributy, a Vaší zákazníci jistě ocení možnost rychlého nalezení potřebného zboží. Prohlédněte si naší nabídku a vyberte si nejlepší šablonu pro Váš online obchod.

šipka Stáhnout Jigoshop šablonu zdarma

Služby pro Jigoshop šablony: Instalace Jigoshop systému Instalace šablony do systému Jigoshop Naplnění online obchodu obsahem
Zaměření šablony: Všechna zaměření
Typy produktů: Všechny typy
Klíčové slovo (česky):   Číslo šablony:
Řadit dle:
Počet šablon na stránku:
Nalezeno 0 šablon, stránka 1 z 0
Nalezeno 0 šablon, stránka 1 z 0
 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info