Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

Role grafiky při tvorbě www stránek

Tvorba webových stránek není snadný úkol pro ty, kdo se do toho pustil, a samozřejmě je to zpravidla věci odborníků.

Webmasteři se většinou mýlí, pokud si myslí, že chaotické uspořádaní grafických prvků a textů pomůže vyřešit otázku vzhledu a nalákat návštěvníky. Chceme-li vytvořit kvalitní www stránky, je zapotřebí správně předvídat pravděpodobné nálady návštěvníka. Nic víc, nic míň. Právě pro návštěvníka se vytváří webové stránky a tento návštěvník se může v budoucnu stát vaším zákazníkem.

Splnění této jednoduché podmínky učiní tvorbu stránek z hlediska grafiky korektní a přitahující, a to následně vytvoří předpoklady, aby uživatel neopouštěl www stránky, aniž by se s nimi seznámil. Vývoj www stránek ve většině případů doprovází tvorba grafického prostředí. Důvode je prostý: vizuální představy (v jakémkoliv oboru) byly vždy jednou z marketingových technik, jak přilákat potenciálního návštěvníka. Je zřejmé, že i tvorba jakýchkoliv www stránek se opírá o toto pravidlo. Důležitým procesem není jen tvorba grafiky ale také její správné umístění, které má vliv na lidskou psychiku. Z výše uvedeného plyne, že tvorba stránek se stála nejen jednoduchý poskytováním informací na internetu, ale je to více obsáhlý pojem zahrnující do sebe několik problematických části.

Můžeme říci, že některé kroky, které provádějí vývojáři webových stránek, často nejsou zcela správné. Proces tvorby grafického vzhledu musí být založen na výše uváděných principech a odpovědnost za výslednou kvalitu nese nejen tvůrce www stránek ale i objednavatel, který přijímá vytvořené www stránky.

 

zpětZpět na články

 

Ostatní tématické články:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info