Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

CMS A BLOG ŠABLONY

CMS a Blog Šablony - šablony pro redakčně publikační systémy

Blogování a použití redakčně publikačních systému, při správě internetových stránek, se stává poslední dobou stále populárnější. Proto jsme se rozhodli vytvořit tuto sekci speciálně pro ty, které potřebují profesionálně vypadající blog nebo internetové stránky postavené na některém redakčním systému. V této sekci jsou umístěny webové šablony pro různé druhy CMS (redakčně publikačních) systémů. Určitě si vyberete z naší bohaté nabídky správnou šablonu, která bude splňovat Vaše nároky a požadavky. Instalace těchto šablon trvá jen pár minut.
Tato sekce obsahuje šablony různého druhu a zaměření pro redakčně publikační systémy a systémy pro správu obsahu internetových stránek. Díky těmto systémům bude úprava a administrace Vašich webových stránek snadnější, než si dokážete představit. Použití CMS systémů pro správu webových stránek je velmi populární, a v dnešní době Vám umožní spravovat Váš web profesionálně, i když nevíte nic o HTML kódu nebo jiných programovacích jazycích.

Přejít k šablonám zdarma a stáhnout ukázkové verze šipka Článek "Systém pro správu obsahu" na Wikipedia

WordPress - redakčně publikační systém

WordPress šablony

WordPress šablony jsou v podstatě kvalitními grafickými návrhy pro jeden z nejpopulárnějších blogovacích softwaru na světě - WordPress. Nezáleží na tom jaký druh blogu provozujete, máme v nabídce designy pro profesionální i amatérské blogy různé tématiky.

Přejít na prohlížení WordPress šablon   Stáhnout WordPress šablonu zdarma
Joomla - redakčně publikační systém

Joomla šablony

Joomla šablony jsou designy internetových stránek pro použití s Joomla CMS systémem. Joomla CMS (redakčně publikační systém) je open-source software a distribuce tohoto CMS systému probíhá na základě licence "General Public License (GPL) Version 2".

Přejít na prohlížení Joomla šablon   Stáhnout Joomla šablonu zdarma
Drupal - redakčně publikační systém

Drupal šablony

Drupal šablony mohou být instalovány na CMS platformě Drupal a pomocí těchto šablon můžete snadno přizpůsobit vzhled tohoto systému Vašim potřebám a požadavkům. Drupal je open-source CMS platforma, která poskytuje správci internetových stránek velký počet administrativních možnosti. I přesto je charakterizován jako velmi pohodlný a snadno použitelný CMS (redakčně publikační) systém.

Přejít na prohlížení Drupal šablon   Stáhnout Drupal šablonu zdarma
Moto CMS HTML šablony

Moto CMS HTML šablony

Moto CMS HTML5 šablony jsou vybaveny inovativním ovládáním, které umožňuje uživatelům, správcům stránek, přizpůsobovat a spravovat vlastní webové stránky velmi rychlé a jednoduše. Všechny šablony obsahují potřebné moduly a stránky na základě těchto nádherných šablon bude moci vytvářet i technicky nezdatný správce stránek. Budete moci vytvářet různé kontaktní formuláře, galerie fotek nebo přidávat moduly Google Maps.

Přejít na prohlížení Moto CMS HTML šablon

Články k tématu o tvorbě www stránek:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info