Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: 776 299 994, info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
Podle jiných charakteristik:
Podle stylu:
Nejpopulárnější autoři:
 
 
 

CMS A BLOG ŠABLONY

CMS a Blog Šablony - šablony pro redakčně publikační systémy

Blogování a použití redakčně publikačních systému, při správě internetových stránek, se stává poslední dobou stále populárnější. Proto jsme se rozhodli vytvořit tuto sekci speciálně pro ty, které potřebují profesionálně vypadající blog nebo internetové stránky postavené na některém redakčním systému. V této sekci jsou umístěny webové šablony pro různé druhy CMS (redakčně publikačních) systémů. Určitě si vyberete z naší bohaté nabídky správnou šablonu, která bude splňovat Vaše nároky a požadavky. Instalace těchto šablon trvá jen pár minut.
Tato sekce obsahuje šablony různého druhu a zaměření pro redakčně publikační systémy a systémy pro správu obsahu internetových stránek. Díky těmto systémům bude úprava a administrace Vašich webových stránek snadnější, než si dokážete představit. Použití CMS systémů pro správu webových stránek je velmi populární, a v dnešní době Vám umožní spravovat Váš web profesionálně, i když nevíte nic o HTML kódu nebo jiných programovacích jazycích.

Přejít k šablonám zdarma a stáhnout ukázkové verze šipka Článek "Systém pro správu obsahu" na Wikipedia

WordPress - redakčně publikační systém

WordPress šablony

WordPress šablony jsou v podstatě kvalitními grafickými návrhy pro jeden z nejpopulárnějších blogovacích softwaru na světě - WordPress. Nezáleží na tom jaký druh blogu provozujete, máme v nabídce designy pro profesionální i amatérské blogy různé tématiky.

Přejít na prohlížení WordPress šablon   Stáhnout WordPress šablonu zdarma
Joomla - redakčně publikační systém

Joomla šablony

Joomla šablony jsou designy internetových stránek pro použití s Joomla CMS systémem. Joomla CMS (redakčně publikační systém) je open-source software a distribuce tohoto CMS systému probíhá na základě licence "General Public License (GPL) Version 2".

Přejít na prohlížení Joomla šablon   Stáhnout Joomla šablonu zdarma
Drupal - redakčně publikační systém

Drupal šablony

Drupal šablony mohou být instalovány na CMS platformě Drupal a pomocí těchto šablon můžete snadno přizpůsobit vzhled tohoto systému Vašim potřebám a požadavkům. Drupal je open-source CMS platforma, která poskytuje správci internetových stránek velký počet administrativních možnosti. I přesto je charakterizován jako velmi pohodlný a snadno použitelný CMS (redakčně publikační) systém.

Přejít na prohlížení Drupal šablon   Stáhnout Drupal šablonu zdarma
Moto CMS HTML šablony

Moto CMS HTML šablony

Moto CMS HTML5 šablony jsou vybaveny inovativním ovládáním, které umožňuje uživatelům, správcům stránek, přizpůsobovat a spravovat vlastní webové stránky velmi rychlé a jednoduše. Všechny šablony obsahují potřebné moduly a stránky na základě těchto nádherných šablon bude moci vytvářet i technicky nezdatný správce stránek. Budete moci vytvářet různé kontaktní formuláře, galerie fotek nebo přidávat moduly Google Maps.

Přejít na prohlížení Moto CMS HTML šablon
Turnkey Web stránky

Turnkey Web stránky 2.0

Turnkey web stránky od našeho dobrého partnera Site2You.com přinesou Vám vše, co chcete mít na vlastních podnikatelských stránkách - skvělou funkčnost ovládacího panelu s možnosti jednoduché editace obsahu. Nemluvě o prémiovém provedení grafického vzhledu s optimalizovaným umístěním textů a obrázku. Neváhejte se dozvědět více o tomto typu produktu a prohledněte si naší nabídku šablon v této oblasti.

Přejít na prohlížení Turnkey Web šablon
Mambo - redakčně publikační systém

Mambo šablony

Mambo šablony jsou v podstatě vysoce kvalitní grafické návrhy, které Vám pomohou přizpůsobit Vaším požadavkům a přáním webové stránky, které jsou postavěné na Mambo CMS platformě. Jinými slovy, jedná se o estetickou stránku Vašeho CMS systému. Mambo je open-source software, který je zdarma a distribuce tohoto CMS systému probíhá na základě licence "General Public License (GPL) Version 2".

Přejít na prohlížení Mambo šablon   Stáhnout Mambo šablonu zdarma
PhpBB - redakčně publikační systém, správa internetových fór

PhpBB šablony

PhpBB šablony jsou vlastně design pro populární open-source systém phpBB. Tento systém se používá jako software pro správu internetových fór a je založený na programovacím jazyku PHP.

Přejít na prohlížení PhpBB šablon   Stáhnout PhpBB šablonu zdarma
PhpNuke - redakčně publikační systém

PHP-Nuke šablony

PHP-Nuke šablony jsou grafické návrhy webových stránek pro portály vytvořené na základě PHP-Nuke systému. Pomocí šablon, které Vám nabízíme, lze snadno změnit stávající vzhled Vašeho PHP Nuke systému. Užívání PHP Nuke nevyžaduje žádné technické dovednosti a změna designu trvá jen pár minut.

Přejít na prohlížení phpNuke šablon   Stáhnout phpNuke šablonu zdarma

Články k tématu o tvorbě www stránek:

 
 
Provozovatel Web-Šablony.Com: BondSoft plus s.r.o.; IČ: 24699268; Tel.: 776 299 994; info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Chytrý Software | Webdesign 14.cz - tvorba internetových prezentací | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info