Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: 776 299 994, 226 208 999, info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
Podle jiných charakteristik:
Podle stylu:
Nejpopulárnější autoři:
 
 
 

ŠABLONY ZDARMA

Tvorba webových stránek vyžaduje hodně schopnosti a energii. A pokud jste aspoň trochu obeznámení s HTML a CSS technologii, naše webové šablony jsou pro Vás ideálním řešením. Vytvořili jsme pro Vás tuto kolekci webových šablon, které jsou zdarma. Tyto šablony pro Vás budou užitečné bez ohledu, zda jste nováček nebo profesionální webmaster. Pomohou Vám také otestovat kvalitu našich výrobků a zkusit své dovednosti při úpravě šablon ještě před nákupem. Prohlížejte tyto vysoce kvalitní šablony a stahujte zdarma. Tyto šablony slouží pro zkoušku našich produktu, ale uvědomte si, že existují podmínky a omezení spojená s používáním těchto internetových šablon zdarma. Například Vám není dovoleno používat tyto web šablony zdarma pro komerční účely (nemůžete je prodávat, používat jako online obchod nebo přidávat do svého portfolia) nebo pro osobní internetové stránky a projekty. Všechny šablony zdarma umístěné zde slouží výhradně pro zkušební účely a pouze pro Vaši osobní potřebu.

Web, Flash a SWiSH šablony:   E-shop, CMS a Blog šablony:   Ostatní šablony:
šipka Webová šablona zdarma   šipka Magento šablona zdarma   šipka Facebook Flash šablona zdarma
šipka Flash šablona zdarma   šipka PrestaShop šablona zdarma   šipka Facebook Flash CMS šablona zdarma
šipka Flash 8 šablona zdarma   šipka VirtueMart šablona zdarma   šipka Facebook šablona zdarma
šipka Flash animovaná šablona zdarma   šipka Jigoshop šablona zdarma   šipka PowerPoint šablona zdarma
šipka Dynamická Flash šablona zdarma   šipka osCommerce 2.2 šablona zdarma   šipka Logo šablona zdarma
šipka Dynamická Flash Fotogalerie zdarma   šipka Zen Cart šablona zdarma   šipka Šablona firemní identity zdarma
šipka XML Flash Site šablona zdarma   šipka OpenCart šablona zdarma   šipka Sada Log zdarma
šipka Flash Intro šablona zdarma   šipka CRE Loaded šablona zdarma   šipka Sada ikon zdarma
šipka Flash CMS Intro šablona zdarma   šipka Joomla šablona zdarma   šipka PSD šablona zdarma
šipka Flash HD Intro šablona zdarma   šipka Drupal šablona zdarma   šipka CSS webová šablona zdarma
šipka SWiSH Animovaná šablona zdarma   šipka WordPress šablona zdarma   šipka PDA web šablona zdarma
šipka Dynamická SWiSH šablona zdarma   šipka phpBB šablona zdarma   šipka Roztažená šablona zdarma
šipka Tři barevná šablona zdarma   šipka Mambo šablona zdarma   šipka osCommerce 2.2 rc2a šablona zdarma
šipka Šablona kompletního balíčku zdarma   šipka PHP Nuke šablona zdarma    

 

Webová šablona zdarma

Webová šablona zdarma

šipka Webová šablona je vlastně předpřipravený design internetových stránek, který se skládá z hlavní stránky a několika vložených stránek, které odpovídají položkám menu.
šipka Webová šablona je ideálním řešením pro www stránky Vaší společnosti nebo pro osobní www stránky a nevyžaduje grafického vývoje pod-stránek – jsou obsaženy v balíčku šablony.
šipka Webová šablona potřebuje jen minimum úprav a můžete jí potom hned nahrát na servery Vašeho poskytovatele hostingu.

šipka Stáhnout webovou šablonu   šipka Přejít na prohlížení webových šablon
Flash šablona zdarma

Flash šablona zdarma

šipka Flash šablona je celá vytvořená s použitím technologie Flash a otevírá zcela nové možnosti ve web designu.
šipka Každý, kdo někdy viděl elegantní, moderní a neobvyklé Flash stránky, pochopí, že je to něco víc než jen obyčejné HTML stránky.
šipka Flash šablony výrazně zvyšují estetickou kvalitu internetových projektů a jsou vhodné jak pro www stránky společnosti, tak i pro osobní web stránky.

šipka Stáhnout flash šablonu   šipka Přejít na prohlížení flash šablon   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
Flash 8 šablona zdarma

Flash 8 šablona zdarma

šipka Tato šablona webové stránky vyvinuté ve Flash 8 Vám ukáže, jak můžete pracovat s novou verzí tohoto slavného software.
šipka V této šabloně zdarma najdete mnoho skvělých efektů ve spojení se standardními nástroji Flash 8.
šipka Všimněte si, že můžete pracovat s touto flash šablonou pouze v programu Flash verze 8 nebo novější.

šipka Stáhnout flash 8 šablonu   šipka Přejít na prohlížení flash 8 šablon   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
Flash animovaná šablona zdarma

Flash animovaná šablona zdarma

šipka Animovaná flash šablona je pro Vás ideálním řešením internetových stránek, které spojuje nádherné vizuální efekty a flash grafiku.
šipka Tyto šablony udělají dojem na návštěvníka stránek svou originalitou a profesionálním vzhledem. Jsou vhodné pro různé druhy prezentací a můžete je použít jako animovaný vstup na www stránky společnosti.
šipka Prohlídněte a kupte si nějakou flash animovanou šablonu, aby Vaše stránky byly více interaktivní a atraktivnější.

šipka Stáhnout flash animovanou šablonu   šipka Přejít na prohlížení flash animovaných šablon   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
Dynamická Flash šablona zdarma

Dynamická Flash šablona zdarma

šipka Dynamická Flash šablona umožňuje editovat texty, měnit obrázky na Vašem webu, aniž byste museli měnit a upravovat zdrojový soubor FLA.
šipka Dynamická Flash šablona má celý textový obsah www stránek umístěn v textových souborech, a obrázky jsou umístěny v adresáři, ve kterém se nachází sama šablona. Navíc se v textech podporují některé HTML tagy.
šipka Všechny zdrojové soubory. FLA jsou i přesto, že je prakticky nebudete používat, zařazeny v balíčku s šablonou a jsou plně editovatelné.

šipka Stáhnout flash dynamickou šablonu   šipka Přejít na prohlížení flash dynamických šablon   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
Dynamická Flash Fotogalerie zdarma

Dynamická Flash Fotogalerie zdarma

šipka Dynamická Flash Fotogalerie je v podstatě dynamická flash šablona, do které je přidán modul pro editaci.
šipka V galerii je seznam fotek, které jsou uspořádány v preferovaném pořadí (malé fotky, které slouží jako náhledy velkých fotek) a tlačítko pro zvětšení, které umožní zvětšit na celou obrazovku vybranou fotku.
šipka Webové šablony tohoto druhu určitě budou velkou pomocí pro fotografy nebo umělce, kteří chtějí svou prací prezentovat na internetu elegantním a atraktivním způsobem.

šipka Stáhnout šablonu dynamické flash fotogalerii   šipka Přejít na prohlížení šablon dynamických flash fotogalerii   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
XML Flash Site šablona zdarma

XML Flash Site šablona zdarma

šipka XML Flash Site šablona je vytvořená pomocí nové technologie, která Vám umožní upravit své flashové webové stránky pomocí jednoduchého XML souboru.
šipka Tato nová technologie Vám také dává možnost přidávat neomezený počet vnitřních odkazů na stránkách.
šipka Další vlastnosti XML Flash Site šablon je, že nyní můžete přepínat stránky v menu a položky budou automaticky označené jako aktuální. Veškeré změny a nastavení textu se provádějí v XML souboru.

šipka Stáhnout XML Flash Site šablonu   šipka Přejít na prohlížení XML Flash Site šablon   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
Flash Intro šablona zdarma

Flash Intro šablona zdarma

šipka Flash Intro šablona je efektivní způsob prezentace, díky níž zákazníci získají představu o Vašich aktivitách a www stránkách.
šipka Vlastně jde o takový informativní film, který jistě na návštěvníka udělá dojem a učiní Vaše stránky svěžími a profesionálně vypadajícími.
šipka Všechna Flash Intro šablony jsou v balíčku s .FLA soubory a jsou plně přizpůsobitelné Vaším potřebám.

šipka Stáhnout flash intro šablonu   šipka Přejít na prohlížení flash intro šablon   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
Flash CMS Intro šablona zdarma

Flash CMS Intro šablona zdarma

šipka Flash CMS Intro je zcela nový produkt, který je vyráběn zkušenými flash vývojáři.
šipka Tento produkt Vám umožní snadno spravovat obsah a design Flash Intra bez jakékoliv práci s programem Flash. Nepotřebujete žádný editační software nebo znalosti pro práci s Flash softwarem. Vše se upravuje pomocí jednoduchého a uživatelsky přijatelného administračního panelu.
šipka Ale i přes použití těchto rozšířených funkcí, zůstávají Flash CMS Intro šablony velmi působivé a krásné.

šipka Stáhnout flash cms intro šablonu   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
Flash HD Intro šablona zdarma

Flash HD Intro šablona zdarma

šipka Flash HD Intro je flashová animace založená na video principu a má mimořádně vysokou obrazovou a zvukovou kvalitu.
šipka Tento typ produktu je určen pro použití při reklamních a vysílacích spotech, které vyžadují kvalitní HD video.
šipka Stáhněte si ukázkovou Flash HD Intro šablonu a podívejte se na ní v plné HD kvalitě!

šipka Stáhnout flash HD intro šablonu   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
SWiSH Animovaná šablona zdarma

SWiSH Animovaná šablona zdarma

šipka SWISH šablona je částečně vyvinuta v programu SWiSH. Animovaná část šablony může být snadno upravená pomocí .SWI souboru. Po úpravě zdrojového souboru v programu SWiSH (. SWI), musí být tento soubor následně převeden do formátu. SWF, aby se stál dostupným pro návštěvníky stránek. Zbytek šablony, která není animovaná, můžete upravit pomoci jednoduchých HTML tegů.
šipka SWiSH technologie je velmi podobná technologii Flash. Ale práce ve SWiSH je mnohem jednodušší a výsledky jsou stejně kvalitní.
POZNÁMKA: balíček obsahuje také HTML verzí (bez animace).

šipka Stáhnout swish animovanou šablonu   šipka Přejít na prohlížení swish animovaných šablon   šipka Informace o programu SWiSH Max na Wikipedia
Dynamická SWiSH šablona zdarma

Dynamická SWiSH šablona zdarma

šipka Dynamické SWiSH šablony slouží jako jeden z nejlepších prostředků při projektování profesionálních dynamických a interaktivních webových stránek.
šipka Stejně jako v dynamických Flash šablonách obsah lze editovat z textového souboru, což znamená, že můžete velmi snadno udržovat a aktualizovat webové stránky.
šipka Tento druh SWiSH šablon spojuje nádhernou grafiku a zvukové doprovody, ale vyžaduje dodatečné úpravy, aby vyhovoval Vašim potřebám a preferencím.
POZNÁMKA: balíček obsahuje také HTML verzí (bez animace)

šipka Stáhnout dynamickou swish šablonu   šipka Přejít na prohlížení swish dynamických šablon   šipka Informace o programu SWiSH Max na Wikipedia
osCommerce 2.2 šablona zdarma

osCommerce 2.2 šablona zdarma

šipka osCommerce šablona je vlastně speciální design pro osCommerce systém – open-source systém pro online podnikání na internetu.
šipka S našimi osCommerce šablonami získáváte nejen design ale i všechny soubory potřebné k instalaci Vašeho on-line obchodu s podrobnými instrukcemi k instalaci.

šipka Stáhnout osCommerce 2.2 šablonu   šipka Přejít na prohlížení osCommerce šablon   šipka Informace o osCommerce na Wikipedia (v angličtině)
osCommerce 2.2 rc2a šablona zdarma

osCommerce 2.2 rc2a šablona zdarma

šipka osCommerce 2.2 rc2a šablona je design pro osCommerce systém verzi 2.2 rc2a. Máme širokou nabídku těchto šablon a proto jsme připravily bezplatnou ukázkovou verzi pro Vás ke stažení zdarma.
šipka osCommerce je jedním z nejpopulárnějšího systému pro online prodej a je přítomen na trhu už několik let. Zen Cart a CRE Loaded systémy se objevily mnohem později.

šipka Stáhnout osCommerce 2.2 rc2a šablonu
Magento šablona zdarma

Magento šablona zdarma

šipka Magento šablona je předpřipravený web design pro Magento systém – platforma pro online podnikání na internetu. Stáhněte si tuto šablonu zdarma, podívejte se, jak se edituje, a získejte zkušenosti s úpravou těchto produktu ještě před skutečným nákupem.
šipka Všimněte si, že naše Magento šablony jsou plně kompatibilní s Magento open-source nákupním košíkem.

šipka Stáhnout magento šablonu   šipka Přejít na prohlížení magento šablon   šipka Informace o Magento na Wikipedia (v angličtině)
Zen Cart šablona zdarma

Zen Cart šablona zdarma

šipka Zen Cart šablona je speciálně navržená šablona kompatibilní se Zen Cart systémem – open-source řešení pro online podnikání.
šipka Zen Cart šablony jsou prakticky skiny pro Zen Cart systém a v administrační sekci tohoto systému tyto skiny můžete jednoduše přepínat. Balíček Zen Cart šablony zdarma obsahuje všechny soubory potřebné k instalaci a úpravě šablony.

šipka Stáhnout zen cart šablonu   šipka Přejít na prohlížení zen cart šablon   šipka Informace o Zen cart na Wikipedia (v angličtině)
PrestaShop šablona zdarma

PrestaShop šablona zdarma

šipka PrestaShop šablona zdarma je návrh grafického vzhledu pro PrestaShop systém – systém pro provoz online internetového obchodu. Protože se jedná o bezplatný produkt, můžete vyzkoušet své dovednosti v editaci a práci s PrestaShop šablonou ještě před nákupem placené šablony pro tento vynikající systém.
šipka Měli byste vědět, že tento systém je založen na programovacím jazyku PHP a používá databázi MySQL pro správu dat. Také toto řešení pro online obchody podporuje neomezený počet kategorii, podkategorii a produktů.
šipka Připravujeme pro Vás PrestaShop systém v demo verzi, abyste mohli vyzkoušet výhody tohoto systému v online režimu.

šipka Stáhnout PrestaShop šablonu   šipka Přejít na prohlížení PrestaShop šablon   šipka Informace o PrestaShop na Wikipedia (v angličtině)
Jigoshop šablona zdarma

Jigoshop šablona zdarma

šipka Jigoshop je eShop plugin pro online obchodování pro platformu WordPress vytvořený v souladu s jeho specifickou povahou a s cílem zjednodušit Váš vstup do online podnikání.
šipka V souladu s posledními tendencemi vývoje internetových stránek, všechny Jigoshop šablony jsou vstřícné návštěvníkům a mají lehký vzhled. Bude to pro Vás nejlepší řešení pro jednoduché on-line obchodování, které je schopné Vám poskytnout všechny potřebné funkce, včetně jednoduchého přizpůsobení a použití.
šipka Prohlédněte si naší nabídku těchto šablon a vyzkoušejte funkčnost bezplatné Jigoshop šablony. Tato šablona zdarma byla vytvořena pro Vaše jednoduché seznámení s Jigoshop šablonami a dá Vám možnost procvičit si své dovednosti a znalosti ještě před nákupem placené šablony.

šipka Stáhnout Jigoshop šablonu   šipka Přejít na prohlížení Jigoshop šablon
VirtueMart šablona zdarma

VirtueMart šablona zdarma

šipka Virtuemart šablona zdarma je profesionálně vyrobený grafický návrh pro VirtueMart systém obchodování na internetu (VirtueMart je nadstavbový modul pro Joomla). Tato VirtueMart šablona zdarma Vám dá příležitost vyzkoušet editaci a práci s tímto systémem před nákupem.
šipka Všimněte si, že pro běh tohoto systému je zapotřebí mít server s podporou PHP a MySQL. VirtueMart systém podporuje neomezený počet produktů a kategorií, ale obecně tento systém doporučujeme pro malý či středně velký internetový obchod.
šipka Nabízíme Vám také možnost prohlédnout Demo verzi tohoto systému.

šipka Stáhnout VirtueMart šablonu   šipka Přejít na prohlížení VirtueMart šablon   šipka Informace o VirtueMart na Wikipedia
OpenCart šablona zdarma

OpenCart šablona zdarma

šipka OpenCart je open-source systém pro online obchodování na internetu, který poskytuje každému uživateli možnost vytvořit atraktivní a na funkce bohatý online obchod.
šipka Nabízíme Vám zdarma OpenCart šablonu, abyste mohli vyzkoušet tento skvělý software pro správu internetového obchodu a vyzkoušet své dovednosti při ovládání tohoto druhu obchodu.
šipka V současné chvílí pro Vás připravujeme ukázku OpenCart systému v režimu online, abyste vyzkoušeli tento produkt ještě před nákupem a zjistili, jaký silný nástroj se nabízí pro Vaše online obchodování.

šipka Stáhnout OpenCart šablonu   šipka Přejít na prohlížení OpenCart šablon
CRE Loaded šablona zdarma

CRE Loaded šablona zdarma

šipka Chcete-li vidět, jak vypadá CRE Loaded šablona v akci, doporučujeme Vám stáhnout a pohrát si s CRE Loaded šablonou zdarma. Jedná se o speciální šablonu pro CRE Loaded eCommerce systém. Více informací o tom, jak nainstalovat šablonu, naleznete v balíčku této CRE Loaded šablony.

šipka Stáhnout cre loaded šablonu   šipka Přejít na prohlížení cre loaded šablon
Joomla šablona zdarma

Joomla šablona zdarma

šipka Joomla je jedním z nejpopulárnějších CMS systémů současnosti. Joomla šablona je design pro tento CMS systém. Doporučujeme Vám vyzkoušet tuto Joomla šablonu zdarma ještě před zakoupením některé Joomla šablony z naší kolekce.

šipka Stáhnout joomla šablonu   šipka Přejít na prohlížení joomla šablon   šipka Informace o Joomla na Wikipedia
Drupal šablona zdarma

Drupal šablona zdarma

šipka Drupal šablona zdarma, která je umístěna zde k dispozici, je hotový předvýrobený design pro Drupal systém. Tato šablona představuje spojení vysoké kvality a krásného designu jako všechny ostatní Drupal šablony z naší nabídky.
šipka Tato zkušební šablona Vám pomůže lépe pochopit, jak pohodlný a efektivní je tento redakčně publikační systém. Má všechny potřebné funkce pro správu a kontrolu webových stránek.

šipka Stáhnout drupal šablonu   šipka Přejít na prohlížení drupal šablon   šipka Informace o Drupal na Wikipedia
WordPress šablona zdarma

WordPress 2.x šablona zdarma

šipka WordPress šablony jsou grafické návrhy pro jeden z nejpopulárnějších blogovacích softwaru. Otestujte tuto šablonu zdarma a kupte od nás lákavý design pro Váš WordPress blog.
šipka Všimněte si, že naše WordPress šablony jsou vyvinuty pro WordPress 2.7.1 a nemusí správně fungovat s ostatními verzemi WordPressu.

šipka Stáhnout wordpress šablonu   šipka Přejít na prohlížení wordpress šablon   šipka Informace o WordPress na Wikipedia
phpBB šablona zdarma

phpBB šablona zdarma

šipka phpBB šablony jsou speciálně vyvinuté pro phpBB systém – open-source systém pro správu on-line fór.
šipka Pomocí této phpBB šablony zdarma získáte všechny soubory potřebné pro instalaci nového designu Vašeho fóra. Kromě toho dostanete také .PSD zdrojový soubor pro úpravu grafiky hlavní stránky, kolekci fontů a soubor 30 ikon, určených speciálně pro phpBB systém.

šipka Stáhnout phpbb šablonu   šipka Přejít na prohlížení phpbb šablon   šipka Informace o PhpBB na Wikipedia
Mambo šablona zdarma

Mambo šablona zdarma

šipka Nabízíme Vám zdarma Mambo šablonu, abyste mohli zkusit práci s ní ještě před zakoupením některé Mambo šablony z naší nabídky. Mambo šablony jsou vysoce kvalitní grafické návrhy pro Mambo systém a instalace trvá jen pár minut. Doufáme, že se provedení této šablony Vám bude líbit a po vyzkoušení si koupíte nějakou šablonu z naší nabídky.

šipka Stáhnout mambo šablonu   šipka Přejít na prohlížení mambo šablon   šipka Informace o Mambo na Wikipedia (v angličtině)
PHP Nuke šablona zdarma

PHP Nuke šablona zdarma

šipka PHP-Nuke šablona je vlastně grafický návrh pro Váš PHP-Nuke systém.
šipka PHP-Nuke je automatický systém vypracovaný pro používání v Intranets a Internet. Jeho použití nevyžaduje žádné technické dovednosti a zapojení trvá jen pár minut.

šipka Stáhnout php nuke šablonu   šipka Přejít na prohlížení php nuke šablon   šipka Informace o Php-Nuke na Wikipedia (v angličtině)
Facebook Flash šablona zdarma

Facebook Flash šablona zdarma

šipka Facebook Flash šablona zdarma je předem připravený design stránky, který se používá jako Facebook stránka pro značku nebo Facebook stránka pro podnik.
šipka Obsah šablony lze pohodlně upravovat pomocí XML souboru, což znamená, že nepotřebujete mít znalosti ve Flash animacích a vlastnit drahý Flash software.
šipka Zdrojové soubory PSD, které jsou zahrnuty do balíčku, Vám umožní přizpůsobit jakékoliv Facebook Flash šablony Vaším potřebám.

šipka Stáhnout Facebook Flash šablonu   šipka Přejít na prohlížení Facebook Flash šablon
Facebook Flash CMS šablona zdarma

Facebook Flash CMS šablona zdarma

šipka Chcete mít špičkovou stránku pro fanoušky na Facebooku, ale nemáte žádné zkušenosti v aplikaci Flash, programování a podobné znalosti? Nyní pro Vás máme Facebook Flash CMS šablony!
šipka Tyto úžasné animované Facebook šablony může upravit bez problémů každý pomocí příjemného administračního panelu.
šipka Vytvořte si špičkovou Facebook stránku pro fanoušky na základě jedné z naších šablon. Vyzkoušejte Facebook Flash CMS šablonu zdarma a sami uvidíte, jak jsou snadno přizpůsobitelné Vaším potřebám.

šipka Stáhnout Facebook Flash CMS šablonu   šipka Přejít na prohlížení Facebook Flash CMS šablon
Facebook šablona zdarma

Facebook šablona zdarma

šipka Facebook HTML šablona zdarma je předem připravené webová šablona, která je navržená a kódována ve formátu HTML s použitím různých JavaScript prvků pro Facebook stránky.
šipka Všechny Facebook šablony, včetně této šablony zdarma, lze snadno přizpůsobit a potřebujete k tomu pouze základní znalosti jazyku HTML anebo jednoduchý HTML editor pro úpravy.
šipka Tato šablona zdarma Vám pomůže zjistit, jak je pohodlná a efektivní práce s našimi Facebook HTML šablonami. Všechny šablony mají potřebné funkce pro vytvoření atraktivní stránky na Facebook.

šipka Stáhnout Facebook šablonu   šipka Přejít na prohlížení Facebook šablon
PowerPoint šablona zdarma

PowerPoint šablona zdarma

šipka PowerPoint šablony jsou půvabné designy pro prezentace vytvořené v PowerPoint.
šipka Šablony pro PowerPoint byly vytvořeny profesionálními webovými designéry. Proto vypadají tak profesionálně a působivě.
šipka PowerPoint šablona zdarma je k dispozici pouze pro zkušební a vzdělávací účely.

šipka Stáhnout PowerPoint šablonu zdarma   šipka Přejít na prohlížení PowerPoint šablon
Logo šablona zdarma

Logo šablona zdarma

šipka Logo šablona zdarma představuje předem připravený grafický návrh loga s názvem společnosti v programech Adobe Illustrator, Corel Draw nebo .TIFF formátu.
šipka U logo šablon stačí pouze změnit název společnosti a začít používat tyto produkty při prezentaci firmy.

šipka Stáhnout logo šablonu zdarma   šipka Přejít na prohlížení logo šablon
Šablona firemní identity  zdarma

Šablona firemní identity zdarma ke stažení

šipka Firemní identita je perfektní způsob, jak vytvořit kompletní firemní styl, který je důležitý pro každý obor podnikání.
šipka Balíček firemní identity zdarma obsahuje všechny potřebné soubory pro firemní styl: logo, standardní firemní papír A4, návrh poštovní obálky a grafický návrh vizitky. A samozřejmě všechno můžete přizpůsobit vlastním potřebám pomocí přiložených grafických souborů.

šipka Stáhnout šablonu firemní identity   šipka Přejít na prohlížení šablon firemní identity
Sada Log zdarma

Sada Log zdarma

šipka Logo Sada je balíček 10 vysoce kvalitních stylových log.
šipka Každé logo v této sadě má kvalitu 300 dpi a je k dispozici ve dvou formátech -. PSD a. CDR.

šipka Stáhnout šablonu sady log   šipka Přejít na prohlížení šablon sady log
Sada ikon zdarma

Sada ikon zdarma

šipka Sada ikon zdarma zahrnuje 10 ikon v kvalitě 72 dpi. Všechny ikony jsou dodávány v. PSD a. PNG.
šipka Sady ikon je možné použít jak pro on-line nebo off-line projekty, tak i pro windows programy. S těmito ikonami Vaše projekty budou stylovější a tlačítka činnosti dobře rozeznatelná.

šipka Stáhnout šablonu sady ikon   šipka Přejít na prohlížení šablon sady ikon
PSD šablona zdarma

PSD šablona zdarma

šipka PSD šablona je jednoduchý produkt, který obsahuje pouze zdrojové grafické soubory ve formátu. PSD.
šipka Tento balíček obsahuje PSD soubor hlavní stránky a PSD soubor jedné podstránky, který zase obsahuje všechny typické prvky podstránky (kontaktní formulář, novinky, textová pole apod.).
šipka PSD šablony jsou editovatelné pomocí programu Adobe Photoshop CS.

šipka Stáhnout psd šablonu
Roztažená šablona zdarma

Roztažená šablona zdarma

šipka Roztažené neboli napínací šablony jsou plně flexibilní a vždy vyplňují okno prohlížeče návštěvníka – rozšiřují se nebo se zmenšují, zaleží jen na rozlišení monitoru toho, kdo prohlíží Vaše www stránky.
šipka S těmito šablonami se nemusíte obávat, že některý návštěvnici uvidí Vaše www stránky na celou obrazovku a některý uvidí www stránky a obsáhlá pole (např. černá nebo bílá) kolem nich. Tyto roztažené šablony se vždy mění v souladu s rozlišením obrazovky a velikosti otevřeného okna Vašeho návštěvníka. Vyzkoušejte bezplatnou roztaženou neboli napínací šablonu ještě před zakoupením a uvidíte výhody těchto šablon.

šipka Stáhnout roztaženou šablonu   šipka Přejít na prohlížení roztažených šablon
Šablona kompletního balíčku zdarma

Šablona kompletního balíčku zdarma

šipka Kompletní balíček šablon je vlastně sada předpřipravených grafických návrhů jednotlivých vložených stránek, jejichž obsah souvisí s názvy tlačítek menu.
šipka Tyto šablony obsahují různé doplňkové grafické soubory. Např. najdete grafické návrhy vizitek, různých pop-up oken, designy pro bannery, které jsou speciálně vytvořené ve stylu designu šablony.
šipka Nákupem takové šablony získáte vše, co potřebujete, pro svůj online projekt.

šipka Stáhnout šablonu kompletního balíčku   šipka Přejít na prohlížení šablon kompletního balíčku
Třibarevná šablona zdarma

Třibarevná šablona zdarma

šipka Třibarevná web šablona obsahuje tři šablony, které má stejnou grafiku a vzhled, ale různé barevné modely.
šipka Každá šablona se skládá z hlavní stránky a několika pod-stránek, které se vztahují k tlačítkům menu.
šipka Pokud si nejste jisti, která barva na webové stránky vám vyhovuje nejlépe, tento balíček je správným řešením pro Vás!

šipka Stáhnout třibarevnou šablonu   šipka Přejít na prohlížení třibarevných šablon
CSS webová šablona zdarma

CSS webová šablona zdarma

šipka CSS šablony pro web jsou předvýrobené vysoce kvalitní grafické návrhy www stránek založené na CSS technologii, která se stala velmi populární mezi profesionálními webmastery.
šipka CSS šablony jsou z hlediska doby načítání stránek mnohem menší než ty, které jsou založeny na jiných technologiích.
šipka Tyto šablony jsou mnohem snadněji přizpůsobitelné a jsou plně kompatibilní se všemi prohlížeči.

šipka Stáhnout css šablonu   šipka Přejít na prohlížení css šablon
PDA web šablona zdarma

PDA web šablona zdarma

šipka Šablona pro PDA stránky je perfektním grafickým řešením www stránek pro uživatele mobilních telefonů. Jsou vytvořené pomocí originální kombinace jedinečného vzhledu a neuvěřitelné funkčnosti.
šipka Určitě Vás zaujmou tyto šablony, popularita těchto produktu neustále roste díky jejich perfektnímu vzhledu a době stahování. Jsou mnohem rychlejší a lépe se zobrazují na mobilních zařízeních.

šipka Stáhnout pda šablonu   šipka Přejít na prohlížení pda šablon
 
 
Provozovatel Web-Šablony.Com: BondSoft plus s.r.o.; IČ: 24699268; Tel.: 776 299 994, 226 208 999; info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Nákladní a autobusová doprava a přeprava. Dopravci a burza nákladů. | skladový program, systém, software, evidence a hospodářství
Tvorba webových stránek | Tvorba e-shopu a webdesign | Chytrý Software
Webdesign 14.cz - tvorba internetových prezentací | Tvorba www stránek Ostrava | SEO konzultant | www.samolepky-na-zed.info
Affiliate programy | Internetové Domény | Katalog odkazů.net | Tvorba webových stránek