Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

ŠABLONY ZDARMA

Tvorba webových stránek vyžaduje hodně schopnosti a energii. A pokud jste aspoň trochu obeznámení s HTML a CSS technologii, naše webové šablony jsou pro Vás ideálním řešením. Vytvořili jsme pro Vás tuto kolekci webových šablon, které jsou zdarma. Tyto šablony pro Vás budou užitečné bez ohledu, zda jste nováček nebo profesionální webmaster. Pomohou Vám také otestovat kvalitu našich výrobků a zkusit své dovednosti při úpravě šablon ještě před nákupem. Prohlížejte tyto vysoce kvalitní šablony a stahujte zdarma. Tyto šablony slouží pro zkoušku našich produktu, ale uvědomte si, že existují podmínky a omezení spojená s používáním těchto internetových šablon zdarma. Například Vám není dovoleno používat tyto web šablony zdarma pro komerční účely (nemůžete je prodávat, používat jako online obchod nebo přidávat do svého portfolia) nebo pro osobní internetové stránky a projekty. Všechny šablony zdarma umístěné zde slouží výhradně pro zkušební účely a pouze pro Vaši osobní potřebu.

Web, Flash a SWiSH šablony:   E-shop, CMS a Blog šablony:   Ostatní šablony:
šipka Webová šablona zdarma   šipka Magento šablona zdarma   šipka Logo šablona zdarma
šipka Dynamická Flash Fotogalerie zdarma   šipka PrestaShop šablona zdarma   šipka Šablona firemní identity zdarma
šipka Tři barevná šablona zdarma   šipka VirtueMart šablona zdarma   šipka Sada Log zdarma
  šipka Zen Cart šablona zdarma   šipka Sada ikon zdarma
  šipka OpenCart šablona zdarma   šipka CSS webová šablona zdarma
    šipka Joomla šablona zdarma   šipka Roztažená šablona zdarma
  šipka Drupal šablona zdarma  
    šipka WordPress šablona zdarma    

 

Webová šablona zdarma

Webová šablona zdarma

šipka Webová šablona je vlastně předpřipravený design internetových stránek, který se skládá z hlavní stránky a několika vložených stránek, které odpovídají položkám menu.
šipka Webová šablona je ideálním řešením pro www stránky Vaší společnosti nebo pro osobní www stránky a nevyžaduje grafického vývoje pod-stránek – jsou obsaženy v balíčku šablony.
šipka Webová šablona potřebuje jen minimum úprav a můžete jí potom hned nahrát na servery Vašeho poskytovatele hostingu.

šipka Stáhnout webovou šablonu   šipka Přejít na prohlížení webových šablon
Dynamická Flash Fotogalerie zdarma

Dynamická Flash Fotogalerie zdarma

šipka Dynamická Flash Fotogalerie je v podstatě dynamická flash šablona, do které je přidán modul pro editaci.
šipka V galerii je seznam fotek, které jsou uspořádány v preferovaném pořadí (malé fotky, které slouží jako náhledy velkých fotek) a tlačítko pro zvětšení, které umožní zvětšit na celou obrazovku vybranou fotku.
šipka Webové šablony tohoto druhu určitě budou velkou pomocí pro fotografy nebo umělce, kteří chtějí svou prací prezentovat na internetu elegantním a atraktivním způsobem.

šipka Stáhnout šablonu dynamické flash fotogalerii   šipka Přejít na prohlížení šablon dynamických flash fotogalerii   šipka Informace o programu Adobe Flash na Wikipedia
Magento šablona zdarma

Magento šablona zdarma

šipka Magento šablona je předpřipravený web design pro Magento systém – platforma pro online podnikání na internetu. Stáhněte si tuto šablonu zdarma, podívejte se, jak se edituje, a získejte zkušenosti s úpravou těchto produktu ještě před skutečným nákupem.
šipka Všimněte si, že naše Magento šablony jsou plně kompatibilní s Magento open-source nákupním košíkem.

šipka Stáhnout magento šablonu   šipka Přejít na prohlížení magento šablon   šipka Informace o Magento na Wikipedia (v angličtině)
Zen Cart šablona zdarma

Zen Cart šablona zdarma

šipka Zen Cart šablona je speciálně navržená šablona kompatibilní se Zen Cart systémem – open-source řešení pro online podnikání.
šipka Zen Cart šablony jsou prakticky skiny pro Zen Cart systém a v administrační sekci tohoto systému tyto skiny můžete jednoduše přepínat. Balíček Zen Cart šablony zdarma obsahuje všechny soubory potřebné k instalaci a úpravě šablony.

šipka Stáhnout zen cart šablonu   šipka Přejít na prohlížení zen cart šablon   šipka Informace o Zen cart na Wikipedia (v angličtině)
PrestaShop šablona zdarma

PrestaShop šablona zdarma

šipka PrestaShop šablona zdarma je návrh grafického vzhledu pro PrestaShop systém – systém pro provoz online internetového obchodu. Protože se jedná o bezplatný produkt, můžete vyzkoušet své dovednosti v editaci a práci s PrestaShop šablonou ještě před nákupem placené šablony pro tento vynikající systém.
šipka Měli byste vědět, že tento systém je založen na programovacím jazyku PHP a používá databázi MySQL pro správu dat. Také toto řešení pro online obchody podporuje neomezený počet kategorii, podkategorii a produktů.
šipka Připravujeme pro Vás PrestaShop systém v demo verzi, abyste mohli vyzkoušet výhody tohoto systému v online režimu.

šipka Stáhnout PrestaShop šablonu   šipka Přejít na prohlížení PrestaShop šablon   šipka Informace o PrestaShop na Wikipedia (v angličtině)
VirtueMart šablona zdarma

VirtueMart šablona zdarma

šipka Virtuemart šablona zdarma je profesionálně vyrobený grafický návrh pro VirtueMart systém obchodování na internetu (VirtueMart je nadstavbový modul pro Joomla). Tato VirtueMart šablona zdarma Vám dá příležitost vyzkoušet editaci a práci s tímto systémem před nákupem.
šipka Všimněte si, že pro běh tohoto systému je zapotřebí mít server s podporou PHP a MySQL. VirtueMart systém podporuje neomezený počet produktů a kategorií, ale obecně tento systém doporučujeme pro malý či středně velký internetový obchod.
šipka Nabízíme Vám také možnost prohlédnout Demo verzi tohoto systému.

šipka Stáhnout VirtueMart šablonu   šipka Přejít na prohlížení VirtueMart šablon   šipka Informace o VirtueMart na Wikipedia
OpenCart šablona zdarma

OpenCart šablona zdarma

šipka OpenCart je open-source systém pro online obchodování na internetu, který poskytuje každému uživateli možnost vytvořit atraktivní a na funkce bohatý online obchod.
šipka Nabízíme Vám zdarma OpenCart šablonu, abyste mohli vyzkoušet tento skvělý software pro správu internetového obchodu a vyzkoušet své dovednosti při ovládání tohoto druhu obchodu.
šipka V současné chvílí pro Vás připravujeme ukázku OpenCart systému v režimu online, abyste vyzkoušeli tento produkt ještě před nákupem a zjistili, jaký silný nástroj se nabízí pro Vaše online obchodování.

šipka Stáhnout OpenCart šablonu   šipka Přejít na prohlížení OpenCart šablon
Joomla šablona zdarma

Joomla šablona zdarma

šipka Joomla je jedním z nejpopulárnějších CMS systémů současnosti. Joomla šablona je design pro tento CMS systém. Doporučujeme Vám vyzkoušet tuto Joomla šablonu zdarma ještě před zakoupením některé Joomla šablony z naší kolekce.

šipka Stáhnout joomla šablonu   šipka Přejít na prohlížení joomla šablon   šipka Informace o Joomla na Wikipedia
Drupal šablona zdarma

Drupal šablona zdarma

šipka Drupal šablona zdarma, která je umístěna zde k dispozici, je hotový předvýrobený design pro Drupal systém. Tato šablona představuje spojení vysoké kvality a krásného designu jako všechny ostatní Drupal šablony z naší nabídky.
šipka Tato zkušební šablona Vám pomůže lépe pochopit, jak pohodlný a efektivní je tento redakčně publikační systém. Má všechny potřebné funkce pro správu a kontrolu webových stránek.

šipka Stáhnout drupal šablonu   šipka Přejít na prohlížení drupal šablon   šipka Informace o Drupal na Wikipedia
WordPress šablona zdarma

WordPress 2.x šablona zdarma

šipka WordPress šablony jsou grafické návrhy pro jeden z nejpopulárnějších blogovacích softwaru. Otestujte tuto šablonu zdarma a kupte od nás lákavý design pro Váš WordPress blog.
šipka Všimněte si, že naše WordPress šablony jsou vyvinuty pro WordPress 2.7.1 a nemusí správně fungovat s ostatními verzemi WordPressu.

šipka Stáhnout wordpress šablonu   šipka Přejít na prohlížení wordpress šablon   šipka Informace o WordPress na Wikipedia
Logo šablona zdarma

Logo šablona zdarma

šipka Logo šablona zdarma představuje předem připravený grafický návrh loga s názvem společnosti v programech Adobe Illustrator, Corel Draw nebo .TIFF formátu.
šipka U logo šablon stačí pouze změnit název společnosti a začít používat tyto produkty při prezentaci firmy.

šipka Stáhnout logo šablonu zdarma   šipka Přejít na prohlížení logo šablon
Šablona firemní identity  zdarma

Šablona firemní identity zdarma ke stažení

šipka Firemní identita je perfektní způsob, jak vytvořit kompletní firemní styl, který je důležitý pro každý obor podnikání.
šipka Balíček firemní identity zdarma obsahuje všechny potřebné soubory pro firemní styl: logo, standardní firemní papír A4, návrh poštovní obálky a grafický návrh vizitky. A samozřejmě všechno můžete přizpůsobit vlastním potřebám pomocí přiložených grafických souborů.

šipka Stáhnout šablonu firemní identity   šipka Přejít na prohlížení šablon firemní identity
Sada Log zdarma

Sada Log zdarma

šipka Logo Sada je balíček 10 vysoce kvalitních stylových log.
šipka Každé logo v této sadě má kvalitu 300 dpi a je k dispozici ve dvou formátech -. PSD a. CDR.

šipka Stáhnout šablonu sady log   šipka Přejít na prohlížení šablon sady log
Sada ikon zdarma

Sada ikon zdarma

šipka Sada ikon zdarma zahrnuje 10 ikon v kvalitě 72 dpi. Všechny ikony jsou dodávány v. PSD a. PNG.
šipka Sady ikon je možné použít jak pro on-line nebo off-line projekty, tak i pro windows programy. S těmito ikonami Vaše projekty budou stylovější a tlačítka činnosti dobře rozeznatelná.

šipka Stáhnout šablonu sady ikon   šipka Přejít na prohlížení šablon sady ikon
Roztažená šablona zdarma

Roztažená šablona zdarma

šipka Roztažené neboli napínací šablony jsou plně flexibilní a vždy vyplňují okno prohlížeče návštěvníka – rozšiřují se nebo se zmenšují, zaleží jen na rozlišení monitoru toho, kdo prohlíží Vaše www stránky.
šipka S těmito šablonami se nemusíte obávat, že některý návštěvnici uvidí Vaše www stránky na celou obrazovku a některý uvidí www stránky a obsáhlá pole (např. černá nebo bílá) kolem nich. Tyto roztažené šablony se vždy mění v souladu s rozlišením obrazovky a velikosti otevřeného okna Vašeho návštěvníka. Vyzkoušejte bezplatnou roztaženou neboli napínací šablonu ještě před zakoupením a uvidíte výhody těchto šablon.

šipka Stáhnout roztaženou šablonu   šipka Přejít na prohlížení roztažených šablon
Třibarevná šablona zdarma

Třibarevná šablona zdarma

šipka Třibarevná web šablona obsahuje tři šablony, které má stejnou grafiku a vzhled, ale různé barevné modely.
šipka Každá šablona se skládá z hlavní stránky a několika pod-stránek, které se vztahují k tlačítkům menu.
šipka Pokud si nejste jisti, která barva na webové stránky vám vyhovuje nejlépe, tento balíček je správným řešením pro Vás!

šipka Stáhnout třibarevnou šablonu   šipka Přejít na prohlížení třibarevných šablon
CSS webová šablona zdarma

CSS webová šablona zdarma

šipka CSS šablony pro web jsou předvýrobené vysoce kvalitní grafické návrhy www stránek založené na CSS technologii, která se stala velmi populární mezi profesionálními webmastery.
šipka CSS šablony jsou z hlediska doby načítání stránek mnohem menší než ty, které jsou založeny na jiných technologiích.
šipka Tyto šablony jsou mnohem snadněji přizpůsobitelné a jsou plně kompatibilní se všemi prohlížeči.

šipka Stáhnout css šablonu   šipka Přejít na prohlížení css šablon
 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info