Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

PODPORA & KONTAKT :: PODMÍNKY POUŽITÍ

 1. DŮLEŽITÁ INFORMACE: Měli byste si pořádně pročíst následující podmínky. Vaše používání našich produktů znamená, že jste si pečlivě přečetli a přijímáte naše podmínky.
 2. LICENCE: Naše webová stránka Vám garantuje neexklusivní limitovanou licenci k používání našich webových šablon a dalších produktů, které prodáváme prostřednictvím webové stránky Web-Šablony.Com jako nezávislí poskytovatelé obsahu (produktů) v souladu s těmito podmínkami (licencí) vydanou naší společností.
  • a) ZARUČENO OMEZENÉ POUŽITÍ
   Můžete používat každý produkt pouze na jedné webové stránce, která patří Vám nebo Vašemu klientovi. Musíte koupit stejnou šablonu znovu, abyste vytvořili další projekt s tím samým designem.
  • b) OBRÁZKY, CLIPART A FONTY
   Všechny obrázky, clipart a fonty používané na našich šablonách jsou poskytovány bez licenčního poplatku a tvoří integrální součást našich produktů. Licence s omezeným použitím Vám dává právo používat obrázky, clipart a fonty pouze jako součást webové stránky, kterou jste vytvořili za použití našich šablon. Můžete používat obrázky, clipart a fonty k vytvoření pouze jednoho projektu. Jakýkoli způsob odděleného použití nebo distribuce je zakázán.
  • c) ZMĚNY
   Můžete vykonat jakékoli potřebné změny s Vaším produktem, aby se lépe hodil pro Vaše účely.
  • d) NEAUTORIZOVANÉ POUŽITÍ
   Nesmíte umisťovat žádný z našich produktů (pozměněných nebo nepozměněných) na disketu, webovou stránku nebo jakékoli jiné médium a nabízet je k další distribuci či prodeji jakéhokoli druhu, aniž byste předem získali písemný souhlas od naší společnosti.
  • e) PŘENÁŠENÍ PRÁV
   Nesmíte licenci dále postupovat, nebo přenášet někomu dalšímu bez předem získaného písemného souhlasu od Web-Šablony.Com.
  • f) VLASTNICTVÍ
   Nesmíte si činit nárok na běžné nebo výhradní vlastnictví žádného z našich produktů (změněného nebo nezměněného). Všechny produkty jsou vlastnictvím nezávislého poskytovatele obsahu. Naše produkty jsou poskytovány tak, jak jsou, bez jakékoli záruky ať už vyjádřené nebo pouze předpokládané. Za žádných okolností nebude naše právnická osoba zodpovědná za škody, což zahrnuje, ovšem neomezuje se pouze na škody přímé, nepřímé, speciální, náhodné nebo škody, které vznikly v důsledku použití, a také neschopnost použití našich produktů.
 3. NAŠE POLITIKA VRÁCENÍ PENĚZ
  Vzhledem k tomu, že Web-Šablony.Com nabízí nehmotné nevratné zboží, nevracíme žádné peníze po tom, co byl produkt dodán, což musíte pochopit a přijmout již ve chvíli, kdy kupujete jakékoli zboží z naší stránky.
  Naše společnost si vymezuje právo změnit současné podmínky, aniž by to předem oznámila.
 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info