Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

Jak vytvořit nebo vyrobit vlastní www stránky na internetu?

Vítáme Vás, vážený návštěvníků, na našich stránkách. Nacházíte se v článku, který je věnován hlavní otázce pro všechny nováčky na internetu - "Jak vytvořit vlastní webové stránky?". V celé řadě článků, které se budou věnovat této tematice, se pokusíme nabídnout všem návštěvníkům užitečné informace a rady, jak založit vlastní web. Kvalitní články, velký počet doporučení, bezplatné a efektivní rady - to vše již teď najdete na našem webu a budeme se snažit tuto potřebnou informaci doplňovat. Usilujeme o vytvoření kvalitní příručky pro začátečníky, které si dali za úkol vytvořit si vlastní www stránky. Tento článek můžeme označit jako krátký průvodce, který Vám vysvětlí základní kroky tvorby www stránek. Po přečtení získáte potřebné prvotní znalosti v této oblasti.

Celý proces vytvoření jednoduchého webu pro běžného uživatele můžeme rozdělit takto:

  • Zaměření www stránek
  • Studium potřebných programovacích jazyků HTML a CSS
  • Vytvoření plánu webu a jeho struktury
  • Výběr systému pro správu obsahu stránek nebo objednávka tvorby unikátního systému od začátku
  • Naplnění www stránek potřebným obsahem
  • SEO optimalizace a propagace www stránek na internetu;
  • Podpora internetových stránek.

V následujících řádcích se budeme snažit blíže popsat všechny výše uváděné body. Nezapomeňte, že na tvorbu www stránek je zapotřebí vytvořit určitý rozpočet finančních prostředků a přitom je správně rozdělit.

Zaměření www stránek a myšlenka webu

Za prvé, každý webmaster by měl vybrat zaměření pro budoucí www stránky. Za druhé, webmaster by měl být odborníkem v tomto zaměření. Pokud se tvůrce www stránek specializuje na právo a právní řad, a bude vytvářet portál tykající se zdravotnictví, nic dobrého z toho nebude. Volba zaměření je téměř nejdůležitější fázi tvorby internetových stránek, protože čím začnete tím i většinou skončíte.

Hlavní myšlenka stránek web-sablony.com - pomoc tvůrcům webů při tvorbě kvalitních www stránek. Snažíme se nabídnout cennou informaci, pomocí které budete moci vytvářet www stránky a v případě problémů, zde naleznete informaci, které Vám poskytnou řešení. Hlavní myšlenka tohoto článku - seznámení se základními kroky tvorby pro začátečníky v této oblasti. Přesně tohoto byste se měli držet - vytvořit hlavní myšlenku celého projektu a jeho jednotlivé části by se měli zabývat dílčími problémy.

Nezapomeňte na unikátní nápady a myšlenky, které je zapotřebí umístit do www stránek. Budete souhlasit, že mnozí návštěvnici jsou unaveni z jednotvárnosti www stránek a kopírování nápadů z jednoho webu na druhý. Pokuste se realizovat unikátní nápady na řešení obvyklých činnosti návštěvníka. Návštěvnici toto určitě pozitivně ocení. Podívejte se na naše šablony a čerpejte inspiraci i z našich stránek.

Volba platformy pro webové stránky

Druhou fázi při tvorbě www stránek je výběr systému pro správu obsahu www stránek, často je tato část taktéž nazývána CMS (content management system). Může se jednat o systémy zdarma, například WordPress, Drupal, Joomla nebo systémy vytvořené na klíč Vaším požadavkům. Právě od výběru tohoto systému závisí budoucnost vytvářených www stránek, protože v případě, že po několika měsících se něco pokazí, změna tohoto systému nebude prakticky možná. Ale není zapotřebí propadat panice, když vznikají problémy. Na stránkách našeho webu se Vám budeme snažit poskytnout řešení obvyklých problémů, které mohou nastat při práci s CMS systémy. Postupem času v této sekci naleznete popis nejrozšířenějších systému pro správu obsahu, abyste mohli před výběrem systému přečíst hlavní vlastnosti a výhody jednotlivých systémů. Výběru systému pro správu obsahu je zapotřebí věnovat značnou pozornost, měli byste důkladně zvážit všechna pro a proti a teprve potom se rozhodnout pro určitý systém.

Registrace domény

Od názvu domény závisí mnohé. Pokud název domény bude dlouhý, většina lidí si to nedokáže zapamatovat, což může následně vést k nízké návštěvnosti projektu. Název domény musí být krátkým a srozumitelným. Určitě musíte registrovat doménu v populárních doménových zónách, které jsou lehce srozumitelné (.com, .net, .cz, .eu). V žádném případě nedoporučujeme registraci v bezplatných doménových zónách, můžete to působit neseriozně. Při správném přístupu k projektu a práci otázka jak vytvořit www stránky zdarma už nebude aktuální. Všechno se dělá jednoduše a rychle, jen musíte být trpěliví.

Umístění www stránek na internetu

Po registraci domény můžete umístit www stránky na internetu. Je zapotřebí vybrat hostingovou společnost, která Vám poskytne prostor pro umístění stránek. Při výběru společnosti musíte být opatrní. Většina společnosti, které nabízí hostingové služby, neposkytuje kompletní balíček služeb, které popisují v nabídce. Často prostoru na serveru je mnohém méně, než v popsaném balíčku a rychlost připojení také pokulhává. Jak vytvořit webové stránky zdarma, pokud se neposkytuje kvalitní hostingová služby? Aby se předešlo problémům, svěřte své www stránky pouze ověřeným poskytovatelům, které jsou na trhu řadu let a mají mnoho pozitivních referenci.

Propagace www stránek na internetu

Probrali jsme otázku, jak vytvořit webové stránky zdarma. Ale zde vzniká nová otázka, jak propagovat vytvořené www stránky na internetu. Tento proces je velmi složitý a vyžaduje nejen konkrétní dovednosti a znalosti, ale i zkušenosti. Na těchto stránkách se budeme snažit popsat tento nelehký a nejdůležitější úkol v příslušných kapitolách. Naleznete zde důkladně a pečlivě připravené rady a doporučení tykající se SEO optimalizace a to jak vnitřní, tak i vnější. Všechno jsou dlouhodobé získané zkušenosti, které zde můžete přečíst za pár minut.

Podpora www stránek

Propagace www stránek je samozřejmě důležitá, ale co když nemáte podporu webu? Každý web by měl aktualizován a doplňován novým obsahem a informacemi. Pokud toto nebudete provádět, tak postupem času se ztratí z povědomí návštěvníků a ztratí smysl. Www stránky by měli být živé a nabízet nové aktuální informace, kterou návštěvníci ocení. Na našich stránkách je umístěno hodně informaci a doporučení, jak udržovat webové stránky a neztrácet návštěvníky. Doporučujeme si tyto informace přečíst a získat potřebné znalosti, které pomohou udržet www stránky stále aktuálními během dlouhé doby.

 

Naše webové stránky - univerzální projekt pro všechny, kteří chtějí vytvořit své vlastní www stránky. Články, tipy, rady, doporučení - vše vám pomůže vytvořit krásný, kvalitní a unikátní projekt. Nabízíme nejen rady při tvorbě www stránek a informace, jak propagovat webové stránky, ale i špičkové webové šablony a mnoho dalších užitečných informaci. Důležité jsou v tomto oboru trpělivost a znalosti. Nebuďte líní, pracujte, vymýšlejte a realizujte nové nápady, které následně mohou Vám přinést hodně peněz. Hodně štěstí ve vašem úsilí!

 

zpětZpět na články

 

Ostatní tématické články:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info