Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

Webové stránky jako skvělý nástroj pro zvýšení prodeje

V moderní době žádná organizace se neobejde bez webových stránek. Podle statistik www stránky dokážou zajistit až 50% příjmů společnosti. A právě z tohoto důvodu tvorbu www stránek často spojují s tvorbou image firmy.

První fáze tvorby webových stránek - vývoj

Prvním krokem při vytváření webů můžeme označit strukturování budoucích internetových stránek. Strukturou budoucích internetových stránek se rozumí záložky neboli struktura menu. Zpravidla hlavní stránky představují informace o společnosti, její historii a úspěchy, katalog produkce a speciální nabídky, a kontaktní informace. Nicméně, navzdory obecným zvykům existují i charakteristické rysy. Struktura stránek přímo závisí, pro jaký účel jsou vytvářeny. Zejména stránky typu „vizitka“jsou vytvářeny s cílem prezentovat společnost potenciálním partnerům a klientům. Ve struktuře takových internetových stránek nejsou žádné zbytečné informace, pouze informace o společnosti, úspěších a dosažených cílech.

Avšak webové stránky, které jsou vytvořeny jako internetový obchod, mají složitější strukturu. Bezpodmínečně na nich musí být zobrazeny možnosti objednávky, dodání, možnosti platby za zboží a výrobky. Taktéž by měl být přítomen košík pro nakupujícího, do kterého bude odkládat rezervované zboží. A takovýto www stránky potřebují formuláře pro zpětnou vazbu pro rychle zasílání dotazů ze strany návštěvníků, které jsou spojené s pořízením zboží.

A samozřejmě existují velké firemní weby, které prezentují několik útvaru jedné společnosti. Takovýto www stránky jsou potřebné pro komunikaci uvnitř společnosti a pro upozornění zaměstnanců společnosti o nové aktuální informaci.

Ale v každém případě tvorba webových se realizuje na přání požadavky každého zákazníka.

Druhá fáze - design webových stránek

Stejně důležitým krokem je tvorba designu. Designem v tomto případě se rozumí nejen grafické a textové úpravy www stránek, ale i jejich přizpůsobení pro spotřebitele neboli návštěvníka stránek. Každý uživatel, který navštíví www stránky, se musí rychle zorientovat a rychle najít informace, které ho zajímají. Pokud navigace bude složitá, návštěvník opustí www stránky a začne spolupracovat s konkurenční organizací. To je důvod, proč je důležité věnovat tolik pozornosti grafickému vzhledu www stránek.

Hlavním cílem webmastera je vytvoření atraktivního vzhledu. Nicméně není zapotřebí dávat všude na stránky různé obrázky, fotky a ilustrace. Kvůli velkému počtu grafiky důležitá informace se může na stránkách ztratit.

Samozřejmě by měl být šikovně umístěn i text. Nestojí za to psát důležitou a potřebnou informaci pro uživatele písmem, které je krásné, ale je těžké ho rozlišit. Někdy na špatně navržených webech nemůžete jednoduše přečíst text. Toto nelze připustit v žádném případě.

Nakonec, vytvoření designu zahrnují v sobě i vhodné umístění stránek a záložek. Je vhodné vytvořit vyhledávací pole, které umožní návštěvníkovi rychle najít informace na zadaná klíčová slova. To usnadní práci návštěvníkovi a ušetří jeho čas. Jakmile zákazník odsouhlasil design webových stránek, je potřeba přejít ke třetímu, nejdůležitějšímu, kroku.

Třetí etapa - seo optimalizace webových stránek

Vytvořit webové stránky ještě neznamená přilákat klienty. Jak víte, většina uživatelů přichází z vyhledávačů, jako je Google, Seznam, Yahoo, apod. Vyhledávači pro konkrétní požadavek formulují seznam www stránek, který odpovídá zadaným slovům. A v horní části seznamu se zobrazí vždy stránky s unikátním obsahem.

Co jsou zač unikátní webové stránky? Jsou to stránky, na kterých zveřejněná informace se považuje za originální. Proto je důležité v procesu vytváření www stránek – texty a grafické prvky vytvářet vlastními prostředky, a ne stahovat nebo kopírovat z jiných webových stránek. To je jediný způsob, jak se "dostat" na horní pozice ve vyhledavačích. To zajisté zvýší návštěvnost, tj. počet potenciálních klientů, kteří k Vám přijdou na www stránky nakoupit nebo spolupracovat.

SEO optimalizace zahrnuje také přizpůsobení www stránek pro nejpopulárnější dotazy od uživatelů. A proto je nutné, aby obsah (informace) na webových stránkách, zahrnoval klíčová slova, která by měla být přítomna v každém textu stanovený počet.

Tvorba webových stránek a jejich proveditelnost

Z výše uvedeného vyplývá, že každá firma by měla mít šikovně vytvořené webové stránky. Unikátní obsah, snadná navigace, vysoce kvalitní texty, zajímavý design webových stránek - to vše přispěje k rozvoji podnikání. A následně společnost bude schopna získat slušný příjem pouze od práceschopnosti vlastních www stránek.

 

zpětZpět na články

 

Ostatní tématické články:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info