Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

TVORBA WWW STRÁNEK :: INDIVIDUÁLNÍ INTERNETOVÉ PROJEKTY

Pokud Váš projekt nespadá do žádné z popsaných kategorií (webové stránky vizitka, internetový katalog zboží, firemní www stránky, internetový obchod - eshop), jsme připraveni s Vámi projednat individuální podmínky, termíny a ceny na vytvoření specifického internetového projektu.

V poslední době velké popularitě na internetu se těší informační a slevové portály, elektronické systémy nabídek/poptávek, sociálních sítě, řešení B2B nebo on-line hry. Všechny tyto projekty můžeme chápat jako unikátní webové aplikace a především jako nestandardní řešení určené pro velkou návštěvnost. Tyto obchodní nástroje jsou určené pro dosažení zisku na internetu. Mohou to být zpravodajské, informační, tematické nebo obchodní portály, ale zákazník od počátku má jasnou představu o tom, jak projekt takového typu zpětně zpeněžit. Zjevné vnější rozdíly mezi jednotlivými portály jsou často zdánlivé, jelikož jádra systémů mají mnoho společného. V téměř každém projektu existuje systém registrace, vlastní uživatelská sekce, fóra, apod. V procesu vytváření takovýchto velkých web projektů neexistují žádné maličkosti, a proto pro vytváření je zpravidla zapotřebí mít tým profesionálů vysoké úrovně se zkušenostmi z podobných velkých projektů.

V případě velmi složitých projektů provádíme předprojektové studie, při kterých zkoumáme vlastnosti oboru, provádíme analýzu konkurence na trhu, zkoumáme ekonomickou efektivitu, marketingový nápad, a oceňujeme úspěch projektu jako celku. Teprve po tomto kroku se sepisuje technické zadání, kam se zaznamenávají technické specifikace ke každému programovému modulu, a po tomto kroku určujeme technologické prostředí, pomocí kterého proběhne realizace Vašeho projektu. Pouze takovýto pečlivý přístup a hluboké všestranné testování produktu v každé etapě vývoje dovoluje eliminovat v budoucnosti výskyt programových a ideologických chyb. Cena takového internetového projektu se počítá individuálně a je úměrně závislá na složitosti objednaných funkcí.

Spolupráce našich klientů po dobu vytváření projektu se uskutečňuje s vedoucím projektu, který je shodně kompetentní v technických otázkách a základech marketingu. Rozsáhlé zkušenosti vývojářů z týmu "Web-Šablony.Com" nám daly možnost vytvořit vlastní postup řízení takovýchto projektů, který je založen na iteračním přístupu. Výsledky tohoto přístupu jsou následující:

  • Splnění dohodnutých termínů;
  • Práce v rámci rozpočtu projektu;
  • Garantovaná stabilní práce v budoucnosti;
  • Kvalitní modernizace během provozu;
  • Dosažení cílů projektu.

Proto, při výběru našeho týmu, jako dodavatelé internetového projektu, si budete jisti úspěchem!

 

Máte doplňující otázky k výše uvedeným informacím? Kontaktujte nás a my Vám určitě odpovíme.

Jste připraveni objednat tvorbu individuálního projektu? Objednávejte ještě dnes!

Přečtěte si o jiných typech webových stránek: webové stránky vizitka, internetový katalog zboží, firemní www stránky, internetový obchod - eshop.

Mohlo by Vás zajímat: Fáze tvorby www stránek a internetových projektů, Podpora webových stránek, Programování webových stránek.

Vytvořte nám, prosíme, podobný portál jako tipcars.com za 10 000 Kč.
(z vlastní praxe)
Před začátkem řešení úkolu je celkem dobře znát s předstihem jeho výsledek.
(Neznámý autor)

Články k tématu o tvorbě www stránek:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info