Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

TVORBA WWW STRÁNEK :: PODPORA WEBOVÝCH STRÁNEK

Všechny vytvořené internetové stránky vyžadují stálý dohled a servisní podporu. Při sebemenší zmínce o podpoře majitele webových stránek se obvykle ohánějí větou: "My jsme sami schopni podporovat naše internetové stránky". Ale, jak ukazují naše zkušenosti, při odmítnutí profesionální podpory většinou odsuzují vlastní internetový projekt, pokud ne ke konečnému selhání, potom k mizerné a bezvýrazné existenci. Pokud pracovnici Vaší firmy nemají čas nebo chuť podporovat stránky a řešit další otázky týkající se propagaci na internetu, můžeme nabídnout podporu Vašich webových stránek rukama odborníků. Svěřte podporu Vašich webových stránek nám, a stránky budou fungovat hladce a jejich provoz Vám přinese jen radost. Ochráníme Váš web před poškozením a škodlivými programy, v čas připomene o prodloužení hostingu a doménového jména, okamžitě obnovíme web stránky v případě poruchy.

Tým profesionálů "Web-Šablony.Com" nabízí širokou škálu služeb potřebných k bezproblémovému provozu Vašeho internetového projektu. V současné době nabízíme dva balíčky servisních služeb: informační podporu a technickou podporu www stránek.

Technická podpora webových stránek

Tato služba zajišťuje stabilní provoz internetového projektu. Specialisté společnosti "Web-Šablony.Com” sledují možné výpadky na straně hostingového serveru nebo selhání softwarového řešení www stránek. Technická podpora je vlastně sledování práceschopnosti webových stránek a zahrnuje také rychlou reakci na vznikající problémy. Pro pohodlí zákazníka a s cílem se vyhnout možným problémům s konfigurací a technickou podporou e-mail schránek, poskytujeme podporu spojenou s poštovními schránkami a poštovním serverem. Pro naprostou většinu firemních webových stránek je vhodná technická podpora zahrnující následující body:

 • Vedení e-mail účtů (služba zahrnuje tvorbu e-mailových schránek, poradenství při práci s web rozhraním pro správu e-mailové schránky, nastavení poštovních programů);
 • Dohled nad hostingem (tato práce je prováděná na úrovní sledování problémů a jejich následném oznámení hostingové společnosti, a zároveň kontrola řešení zjištěných problémů a závad);
 • Správa domény (služba zahrnuje sledování včasného placení poplatků za doménové jméno, prodloužení domén a má smysl jako pojistka, abyste neztratili jednoho dne své doménové jméno kvůli opomenutí; pomoc při vedení DNS záznamů);
 • Antivírová ochrana (služba zahrnuje trvalé sledování a zjišťování virových programů, které mohou napadnout Vaše www stránky, a také následné práce na jejich odstranění. Antivirová databáze je neustále aktualizována);
 • Záložní kopie www stránek (základní balíček zahrnuje týdenní kompletní zálohování dat internetových stránek, a ukládání archivních kopii během jednoho měsíce);
 • Sledování práceschopnosti webových stránek (tato služba zahrnuje průběžné sledování funkčnosti webu);
 • Obnovení stránky v případě technické závady (služba zahrnuje práce na obnově internetové stránky v případě částečné ztráty jeho účinnosti nebo úplném odstranění způsobených virovým programem, hackerskými útoky nebo technickým selháním);
 • Další organizační práce a poradenské služby.

Cena technické podpory www stránek: od 2 000 Kč měsíčně v závislosti na zvolených službách.

Našim zákazníkům posíláme týdenní hlášení o stavu www stránek a splněných pracích.

Informační podpora www stránek

Ani nejpohodlnější systém pro správu obsahu www stránek nemůže plně nahradit odborníka, například není schopen psát dobré SEO texty, umísťovat je správně, a hlavně – zajistit aby všechny práce byly provedeny kvalitně a operativně. Svá specifika má každá činnost, i přestože zprvu vypadá snadno! Proto Vám nabízíme službu informační podpory pro Vaše webové stránky. Bohužel, často se stává, že zákazníci zvládnou pohodlné ovládání systému pro správu www stránek a rozhodnou se pro samostatné administrování stránek. Potom se nezřídka naskytne smutný obraz – webové stránky určené pro zvyšování zisku a zlepšení image společností, vítají návštěvníka tří měsíce starou novinkou a výzvou zúčastnit se dávno provedené akce. Na internetovou prezentaci zkrátka nebývá čas. V podstatě to není ničí chyba – jak ukazuje mnoho příkladů ze života, je mnohem lepší, když každý dělá svou vlastní práci. Odborník podpory www stránek, a navíc SEO textař, který důkladně ovládá psaní textů pro web, se nenajde v každé firmě. Přidělením dodatečných povinnosti zaneprázdněnému zaměstnanci, ve většině případů si můžete být jisti, že obnovení stránek zůstane „na potom“ a texty budou nepovedené. Svěřte informační podporu a copywriting naším odborníkům!

Tato služba spočívá ve včasném umístění aktuální informace na internetových stránkách. Tyto komplexní služby osvobozují zaměstnance zákazníka od monotónní činnosti a umožňuje rychle a profesionálně aktualizovat informace na webových stránkách společnosti. Mohou to být jak jednorázové práce vytvoření textu a obsahu pro Vaše www stránky, tak i pravidelné. Často aktualizovaný web vždy vzbuzuje důvěru návštěvníků a vyhledavačů.

Jaké jsou výhody od informační podpory?

 • Vaši návštěvníci vždy najdou aktuální informace na stránkách. A mezi nimi je nemalý počet představitelů cílové skupiny, kteří jsou připraveni k nákupu produktu nebo služby.
 • Vaši zaměstnanci budou pracovat efektivněji, aniž by se rozptylovali neobvyklou pro ně činnosti. Stačí nám poslat potřebné informace: články, novinky, fotky, ceníky, apod.
 • Umístěním Vašich materiálů na dalších www stránkách, vyzýváme další zájem o projektu. Zajišťujeme externí odkazy pro web stránky a následný příliv návštěvníků.
 • Služby profesionální informační podpory Vás budou stát mnohem méně, než plat vlastního zaměstnance.

Toto je nepatrná část služeb, které poskytujeme při podpoře internetových stránek. Pokud Vás zajímá tato služba, nebo máte otázky, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi odpovíme na Vaše otázky.

Tato služba se provádí jak pravidelném režimu, tak i jednorázově (tj. v potřebné době pro Váš web).

Nezapomeňte!

Podpora webových stránek - správné rozhodnutí pro firmu!

Technická a informační podpora internetových stránek společnosti je velmi úsporná, poněvadž nevyžaduje přítomnost stálého zaměstnance ve firmě zákazníka.

Pouze živé, rozvíjející se webové stránky jsou účinným nástrojem a pomocníkem pro podnikání!

 

Přečtěte si o typech webových stránek: webové stránky vizitka, internetový katalog zboží, firemní www stránky, internetový obchod - eshop, individuální internetové projekty.

Mohlo by Vás zajímat: Fáze tvorby www stránek a internetových projektů, Programování webových stránek.

Články k tématu o tvorbě www stránek:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info