Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

TVORBA WWW STRÁNEK :: PROGRAMOVÁNÍ WEBOVÝCH STRÁNEK

Jednou z činnosti naší společnosti je programování webových stránek na klíč.

Web programování – jedna ze skupin programování, jejíž hlavním úkolem je vývoj aplikací pro internet. Od samého počátku své odborné činnosti specialisty týmu "Web-Šablony.Com" pomocí web programování vytvořili jednoduché a zároveň efektivní nástroje používané při vývoji a propagaci webových stránek. Vytváříme programy, které umožňují společnostem automatizovat většinu práce nad www stránkami - programy, které umožňují pracovat na více projektech z jediného centrálního místa - programy, které nabízejí zcela nové možnosti při vytváření a používání databází zákazníků. Máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem software pro různé druhy podnikání. Prioritou při vývoji internetových programů je bezpečnost, spolehlivost a komfortní použití vytvářených aplikací. Při našem vývoji využíváme nejmodernější programovací technologie (MS SQL, MySQL, ASP.NET, PHP 5 atd.). Programovací jazyky webových stránek a softwarové technologie se buď navzájem doplňují, nebo jsou vzájemně neslučitelné. Proto programovací jazyky a technologie při programování vybíráme za použití již zavedených kompletů, které se osvědčily ve velkém počtu již dokončených projektů. Toto nám umožňuje vytvářet stránky, které jsou optimalizované pro rychlé načtení a které se zobrazí správně ve všech prohlížečích. Pro řešení každého úkolu vybíráme individuální balíček nezbytných nástrojů. Pro nás neexistují žádná technologická omezení. Technologie by měla pracovat pro klienta. Pracovat pro Vás.

Proč je potřebný vývoj aplikací pro internet? Internetové stránky by měly pracovat pro Vás a nejlépe to umí, pokud jsou vybaveny všemi potřebnými nástroji, které jim umožní dělat práci i za část Vašich zaměstnanců. Proto i probíhá vývoj aplikací, které odpovídají na otázky klientů, přijímají nepřetržitě zprávy nebo objednávky, poskytují informací o službách a zboží, o různých akcích. Moderní programování webu pomáhá vytvářet lehce načítané a intuitivní v navigaci webové stránky. Je důležité nacházet nová řešení, která odlišují společnost od řady jiných, nepoužívat velké množství grafiky, která zacpává vizuální prostor, vytvářet webovou aplikací poměrně jednoduchou ale zároveň, aby nebyla primitivní a přitom všem mít na paměti, že návštěvnici přišli na stránky pro informace. Vaše webové stránky musí být dynamické a informativní, přinášet prospěch Vašemu podnikání, obsahovat nezbytné webové komponenty a splňovat požadavky doby. Proto Vám nabízíme použití naších nejnovějších produktů v oblasti programování nebo můžete objednat individuální internetové programování na klíč.

Vývoj aplikací pro webové stránky je zpravidla vytváření následujících nástrojů:

 • Programy pro rozesílání ceníků. Podobná tvorba probíhá s cílem usnadnit činnost velkým firmám, převážně velkoobchodníkům s velkou sítí klientů. Jedná se o možnost vytváření aplikací pro řízení v on-line režimu pro rozesílání ceníků a nabídek, a pro přidání a zpracování informací o klientech;
 • Přidání na www stránky nástrojů pro zpětnou vazbu. Obvykle se jedná o zavedení určitých formulářů s možnosti ověření vložených dat před odesláním na sever nebo na e-mail. A taktéž webové programování aplikací pro automatické odpovědi, které budou záviset od zvolených dat ve formulářích;
 • Databáze. Webové programování systémů pro přijetí on-line objednávek pro internetové obchody. Vývoj aplikací pro registraci uživatelů, pro následný bezpečný přístup k databázi s následným uchováním důležitých informací;
 • Inzertní systémy. Vývoj aplikací pro různá zaměření (bazary, seznamky, apod.) včetně tvorby systémů pro virtuální poštu s automatickými odpověďmi;
 • Implementování možnosti přijetí plateb za služby a zboží platebními kartami;
 • Rezervační systémy pro hotely.

To zdaleka není celý seznam toho, čeho je schopno web programování.

Pokud vývoj internetové aplikace je objednán u nás, můžete si být jisti, že vše bude dodáno v domluvených termínech. Předem se domluvíme na jednotlivých bodech, tykajících se ceny zvolených služeb a termínu dodání. A zaručujeme, že vývoj internetových aplikací u nás - to není tvorba šablon, ale plnohodnotných, originálních a živých nástrojů, které Vaše podnikání zefektivní a zvýší produktivitu!

Můžeme vytvořit webovou aplikaci přísně podle Vámi dodaného technického zadání, stejně jako můžeme vypracovat technické zadání na základě Vaší objednávky. Vy jen popisujete, co potřebujete a my to vytváříme. Můžete si také koupit hotové internetové nástroje u nás. My Vám je nainstalujeme, zkonfigurujeme, a změníme podle Vašich požadavků, a oni snadno zapadnou do Vašich stránek.

Kdy budete potřebovat vývoj webové aplikace?

Vývoj programů a skriptů pro web je vynikající doplněk k hotovým internetovým produktům, a role takovýchto doplňků se každým rokem zvyšuje.
Tvorba internetových programů má smysl v případě potřeby:

 • Vytvořit jedinečný produkt nebo službu;
 • Automatizovat jedinečné obchodní procesy podniků;
 • Využit nové informační technologie, jako jsou webové aplikace, servisně orientované architektury (SOA), podnikové systémy, integrace s mobilními zařízeními (PDA, chytré telefony), AJAX, atd;
 • Nebo integrovat stávající systémy.

Naše možnosti

Rádi vytváříme projekty, které vyžadují inovativní přístupy a nestandardní technická řešení. Jsme pyšní na to, že dodaný produkt od nás zahrnuje řadu servisních funkcí, jako jsou:

 • Záznam činnosti uživatelů;
 • Historii každého pole databáze;
 • Výměna okamžitými zprávami v systému;
 • Oznámení o změnách, objednávkách pomocí e-mailu nebo SMS;
 • Možnost správce systému řídit dostupnost a viditelnost polí pro různé skupiny uživatelů;
 • Export a import dat do Excelu;
 • Korektní spojení duplikátů (opakujících se záznamů) v databázi.

Proč objednávat vývoj internetových programů?

Úkoly spojené s vývojem internetových aplikací "na klíč" vznikají jak v malých firmách a organizacích, tak i ve velkých společnostech, které mají své vlastní velké IT oddělení. Při objednávce dodání internetové aplikací u "Web-Šablony.Com", zákazník obdrží řadu možností:

 • Neodvracet pozornost vlastních odborníků od řešení stávajících úkolů;
 • Přesná představa o rozpočtu a termínů dodání;
 • Snížení rizik spojených s řízením projektu;
 • Využití námi nasbíraných zkušeností.

Technologie

Pro dosažení maximální efektivity při vývoji aplikací "na klíč"se zaměřujeme na vývoji hlavně pomocí technologií od společnosti Microsoft.

 • MSSQL,
 • . NET (aspx, VB.NET)

Řešení, které jsou vytvořeny podle požadavků zákazníka, mohou být provedeny ve formě webové služby, nebo ve formě standardní Windows - aplikací.

 

Máte doplňující otázky k výše uvedeným informacím? Kontaktujte nás a my Vám určitě odpovíme.

Jste připraveni objednat tvorbu individuálního projektu? Objednávejte ještě dnes!

Přečtěte si o jiných typech webových stránek: webové stránky vizitka, internetový katalog zboží, firemní www stránky, internetový obchod - eshop.

Mohlo by Vás zajímat: Fáze tvorby www stránek a internetových projektů, Podpora webových stránek.

Články k tématu o tvorbě www stránek:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info