Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

TVORBA WWW STRÁNEK

V moderním světě prakticky neexistuje společnost, která by byla úspěšná, aniž by měla vlastní web. Na tom není nic překvapujícího; internet se přece už dávno stal všední součástí života. Lidé žijící v moderním světě si zpravidla veškeré potřebné informace najdou na internetu, stejně tak i nakoupí a uzavřou obchod, a to vše, aniž by vyšli z domu či z kanceláře. Firemní web je skvělým prostorem pro uskutečnění marketingových průzkumů, umístění reklamy a získání "zpětné vazby".

Každá společnost je osobitá a má svoji vizi cesty rozvoje. Jednou z nejvýznamnějších rolí webových stránek je vysvětlit a předat cílové skupině obsah takovéto vize a její jedinečné vlastnosti. Proto je tvorba webu nemyslitelná bez strategického pohledu na jeho cíle, jakož i pohledu na zvláštnosti trhu. Všechny pracovní etapy jsou směřovány k realizaci společné koncepce, ale práce jednotlivých specialistů se zaměřuje na řešení konkrétních zadání klienta.

Vy jste profesionálem ve Vaší oblasti, my zase v naší. Jsme si jisti, že o svém podnikání můžete vyprávět dlouhé hodiny. Jsme tady, abychom v rámci procesu tvorby Vašeho webu všemu naslouchali. Abyste si objednali takové stránky, které opravdu potřebujete, tak jsme připravili přesně zkontrolované informace, které Vám pomohou při objednání vytvoření www stránek naší firmou. Společnost "Web-Šablony.Com" nabízí kompletní balíček služeb: tvorba a podpora www stránek, redesign webových stránek a vytvoření firemního stylu společnosti. Pomůžeme definovat, jaký web se hodí zrovna pro Vás. Pozor – následující prezentujeme s cílem seznámení se s informacemi tak, abyste se mohli snadněji rozhodnout. Nemáte-li čas ani chuť se jimi podrobněji zabývat, pak rádi určíme, jaký druh www stránek byste potřebovali, a po odsouhlasení se začneme zabývat jeho tvorbou.

Vytváření webových stránek je komplexní prací, která sestává z různě obtížných etap. Při zahájení prací na tvorbě webu je velmi důležité přesně definovat účel webu. Právě od toho se budou odvíjet veškeré další práce. Provádíme analýzu činnosti společnosti a její konkurence, zjišťujeme nejaktuálnější potřeby, a kromě toho zkoumáme i další, a sice nejdůležitější aspekt, což je chování cílového návštěvníka a možné důvody návštěvy stránek.

Technické zadání na vypracování www stránek je pečlivě koordinováno s požadavky klienta. Na základě toho se poté provádějí konkrétní práce týkající se tvorby webu: design webu, zalamování šablon, jejich interakce do systému správy webu. Operativní zaplnění webu textovými a grafickými informacemi doplňuje celek. Registrujeme domény, vybíráme hosting a také služby prosazení se v rámci vyhledavačů. Kromě toho pro Váš web profesionálně připravíme texty, fotomateriály a flash prezentace.

Po ukončení všech etap pro vytvoření www stránek se začíná s pracemi týkajícími se prosazení se a optimalizace v rámci vyhledavačů, a to pouze pokud máte zájem o rozběhnutí vlastního webu. Nicméně nezávisle na Vašich dalších plánech týkajících se zviditelnění Vašeho webu na internetu, pracují naši kolegové už v rámci etapy tvorby webových stránek na zpracování návrhu opatření marketingového a vyhledávacího charakteru. A tak si můžete díky objednávce služby vypracování webových stránek naší společností být jisti budoucí vysokou efektivností Vašeho webu.

Objednejte si vypracování webových stránek v jedné z nejlepších studií zpracovávajících web-design! Profesionální tým Vám zpracuje jedinečný design a vytvoří plně funkční webové stránky: počínaje vizitkou a náročným internetovým obchodem či portálem konče. Aby naše spolupráce byla úspěšná, vzali jsme v úvahu každou maličkost. Tvorba webu ve studiu "Web-Šablony.Com" je světovou teorií i praxí a jsou to také velké zkušenosti a jedinečné know-how ve službách Vašeho podnikání!

 

Tvorba www stránek – náš základní profil

Designové studio "Web-Šablony.Com" má znalosti z praxe a velké zkušenosti s prací týkající se tvorby celé řady uživatelských webů, mezi něž se řadí:

 1. Webové stránky vizitka – nezbytná prezentace společnosti, která se chce představit v nejlepším světle.
 2. Internetový katalog zboží – umožňuje společnosti poskytnout požadované informace o vlastním zboží a službách, za účelem získání potencionální klientely.
 3. Firemní www stránky – vhodný typ webu pro střední a velké podniky.
 4. Internetový obchod (Eshop) – nejvýhodnější varianta pro vedení prodeje přes internet.
 5. Individuální internetové projekty.

Z čeho se skládá cena?

Chápeme zákazníkovo přání vědět, co obsahuje cena za vytvoření webových stránek; nejde samozřejmě o žádnou abstraktní částku.
Zpracování webu zahrnuje celou řadu prací:

 1. Individuální design stránek.
 2. Programování a zalamování.
 3. Vytvoření systému správy obsahu webu.
 4. Instruktáž jak se systémem správy pracovat.
 5. Příprava hostingu a názvu domény.
 6. Tvorba a editace textů.
 7. Úprava fotografií.
 8. Registrace webu ve vyhledavačích.
 9. Instalace statistiky návštěvnosti stránek.
 10. Vytvoření doménové pošty.

Rádi bychom vyzdvihli, že zpracování webových stránek vysoce kvalifikovanými odborníky má svoji skutečnou hodnotu. Profesionálně vytvořený web je zárukou jeho úspěšnosti.

Zpracování webu je komplexní prací

V rámci prací týkajících se tvorby webových stránek naše společnost nabízí plnohodnotný obsah webu, dále jeho sledování a podporu. Jsme připraveni dle přání klienta poskytnout hosting – tj. místo pro web v rámci internetu. Veškeré starosti s Vaším projektem nechte na nás, zbavíte se tak bolesti hlavy a zbytečných starostí, přistupujte k Vašemu času a penězům ekonomicky. Vašemu webu zajistíme včasnou preventivní údržbu, spolehlivost a bezpečnost.

Proč my?

Odborníci z našeho týmu si cení Vašeho času a k vypracování webových stránek přistupují hned po obdržení úplného technického zadání, které obsahuje i popis projektu.
V naší práci akcentujeme kreativitu, individuální přístup ke každému klientovi a odpovědnost za námi přijaté povinnosti.
Nejste-li si jisti, anebo nevíte, jak by měl Váš web vypadat, pak jsou naši pracovníci připraveni konzultovat a vyjasnit všechny dotazy týkající se vytvoření webových stránek.
Studio webového designu "Web-Šablony.Com" svým klientům garantuje kvalitu a operativnost při plnění objednávek.

Objednejte si svůj web u "Web-Šablony.Com"

Pro začátek prosím odpovězte na dvě otázky:

 1. Přemýšlíte o tom, že byste si zadali vytvoření webu?
 2. Nevíte, jak probíhá tvorba webových stránek a nevíte na koho se obrátit?

Je-li odpověď na tyto otázky kladná, pak Vám rádi pomůžeme.
Máte jakékoli další upřesňující dotazy? Zeptejte se nás. Máte nedostatek informací a nevíte, jak přesně by měl vypadat web, který potřebujete? V takovém případě nás kontaktujte a cokoli s Vámi hned prokonzultujeme.

Nový web nebo modernizace?

Stránky již máte, ale poslední dobou jste si všimli, že efektivita klesla. Co s tím? Nepotřebujete nový web, ale postačí jeho modernizace.
Naše společnost dá Vašemu webu novou tvář, což se pozitivně odrazí nejen v jeho funkčnosti, ale i v jeho ratingu. Kromě toho Vám redesign webu umožní získat moderní řešení vyhotovení stránek. Je třeba si uvědomit, že technologie webového designu nestojí na místě, objevují se nové postupy zpracování webu. A to nejhlavnější je, že modernizace webu Vaší společnosti Vám vrátí konkurenceschopnost a významně zvýší počet potenciálních klientů.
Objednejte se redesign u nás a získáte nikoliv primitivní „kosmetickou úpravu“ stávajících stránek, ale výrazné předesignování, a bude-li to nutné i nahrazení programové platformy, včetně zdokonalení a aktualizace obsahu.

Obchodní podmínky:

 • Veškeré vzájemné vztahy jsou vymezeny Smlouvou;
 • Povinnou přílohou Smlouvy je Technické zadání (TZ), v němž je popsána funkčnost budoucího webu;
 • Práce jsou zahájeny po potvrzení vážného zájmu - úhradou 50% z dohodnuté ceny.

 

Mohlo by Vás zajímat: Fáze tvorby www stránek a internetových projektů, Podpora webových stránek, Programování webových stránek.

Články k tématu o tvorbě www stránek:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info