Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

Tvorba www stránek zdarma

Je zřejmé, že firemní webové stránky jsou především vynikající marketingový nástroj, který se používá jako prostředek komunikace se zákazníky, partnery, při on-line prodeji, atd.
Vzniká aktuální otázka: u koho objednat vytvoření webových stránek? Můžete si vytvořit www stránky samostatně nebo pomocí zaměstnanců společnosti, v tomto případě potřebujete mít v týmu oba specialisty – web programátora a web designéra. V opačném případě pravděpodobně budete muset svěřit vývoj internetových stránek třetí straně. Nabídky z kategorie "tvorba webů" se na trhu nachází ve značném počtu. A cena vytvoření identických webových stránek se bude samozřejmě značně lišit.
Koho si v tomto případě vybrat?

Tvorba webových stránek jednotlivcem nebo freelancerem

Tento "expert" Vám zpravidla slíbí vytvoření www stránek a vše, co si budete přát. Není reálné, aby web designér měl chuť a čas se učit programování webu. A najít web programátora s výtvarným vzděláním je stejný nesmysl. Proto tuto možnost tvorby www stránek nemůžeme brát vážně, ztráty jsou nevyhnutelné.

Tvorba webu neprofesionálním týmem

Existuje skupina lidí, kteří provozují tvorbu webových stránek jako vedlejší činnost. Tato varianta je o něco lepší než tvorba jednotlivcem a má nepopiratelnou výhodu – cena služby. Nevýhody této varianty jsou následující:

 • V případě neshody, nemáte se u koho stěžovat – takové skupiny nejsou zpravidla oficiálně zaregistrovány v obchodním rejstříku;
 • Tvorbou www stránek se budou zabývat ve svém volném čase, což má značný vliv na kvalitu práce a domluvené termíny;
 • V budoucnu, kdy budete potřebovat redesign nebo modernizaci, je pravděpodobné, že tento tým přestane existovat, a život vytvořených www stránek bude pomalu umírat;
 • Možné problémy s hostingem, reklamou, SEO optimalizací a podporou www stránek;
 • Existuje riziko platby předem – můžete zaplatit a již nikdy nevidět ani slíbený web ani peníze.

Tvorba www stránek ve web studiu

Profesionální web-studio - oficiálně registrovaná právnická osoba, jejíž hlavní činností je tvorba webových stránek s celou řadou doplňkových služeb. Náklady u této varianty jsou zpravidla vyšší, než u výše uvedených typů vývojářů, ale v tomto případě máte značné záruky, co se týče kvality dodaného produktu a dodržení domluvených termínů. Výhody jsou následující:

 • Práce se provádí na základě oficiální smlouvy s popisem práv a povinnosti smluvních stran a na základě technického zadání. V případě potřeby se můžete právně dožadovat svých nároků;
 • K dispozici je tým specialistů v oblasti web designu a programování pro web. Pro objednaný projekt se vytváří pracovní tým odpovídající specifikům projektu;
 • Plný rozsah služeb;
 • Následný bezproblémový rozvoj a modernizace webových stránek;
 • Webové stránky jsou umístěny na spolehlivý hosting;
 • Kvalita webových stránek je zajištěna prostřednictvím odborných pracovníků, které správné připraví technické zadání a vymezí okruh úkolů. Před dodáním www stránek každý projekt je zpravidla testován na možné chyby a probíhá kontrola kvality dodaného produktu.

Vytvoření webových stránek zdarma

Webové stránky na vysoké technické úrovni vyžadují obvykle delikátní plánování a tvrdou práci. Vytvoření www stránek vyžaduje profesionální přístup web designéra, web programátora, SEO specialisty a dalších profesionálů. Proto, pokud požadujete kvalitní www stránky, které by splňovaly moderní marketingové cíle, Vám radíme se obrátit na profesionální web studio a nevyužívat servisy pro vytvoření www zdarma, služeb jednotlivců nebo neoficiální týmy web masterů.

 

zpětZpět na články

 

Ostatní tématické články:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info