Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

Tvorba web stránek: jak se správně připravit obsah

Obsah (content) je informativním naplněním stránek. Obsahem mohou být texty, multimédia, grafika a další důležité informativní položky, které jsou nabízeny k seznámení návštěvníkům www stránek.

Významným parametrem kvality obsahu je jeho rozsah, relevance a aktuálnost. Na internetu je informační obsah organizován ve formě web stránek prostřednictvím jazyka HTML (HyperText Markup Language).

Když vývojáři internetových stránek mluví o obsahu a formě, myslí tím web-design a naplnění www stránek. Stručně řečeno: obsah – informativní naplnění webu.

Před vývojem internetových stránek by se mělo zvážit, jaký vliv má moderní naplnění www stránek novými doplňujícími funkcemi na výsledné pozice ve vyhledavačích na hledána klíčová slova. Použití nových, moderních a vyzývajících technologii (například Flash nebo JavaScript) pomáhá vytvořit krásné www stránky, které mají vynikající web design a které se zároveň se neobjeví v předních pozicích vyhledavačů na zájmová klíčová slova.

Roboti vyhledavačů, které procházejí Vaše www stránky, ne vždy skenují všechno, co se liší od původního kódů stránek (standardního HTML kódu), a hlavně co se týká JavaScriptu. Aby se tomu předešlo, je nutné při vytvoření těchto stránek naplňovat obsah HTML kódem, který je bezproblémově skenován roboty vyhledavačů. Včasný seznam všech možných problémů, které mohou vzniknout v průběhu života webové aplikace, pomůže snížit náklady na následnou optimalizaci pro vyhledavače.

 

zpětZpět na články

 

Ostatní tématické články:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info