Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

Podpora www stránek

Životní cyklus jakékoli webové stránky nebo web projektu není jen vytvoření a následné umístění na internetu, ale spočívá především v neustálé podpoře vyrobených www stránek. Pokud společnost provozující internet stránky nemůže zajistit dostatečně dobrou úroveň podpory stránek, může to vést k neúplnému použití široké škály možností, které nabízí internet.

Podpora web stránek spočívá ve včasné aktualizaci informací, přidávání aktuálních zpráv a novinek, zprovoznění nových služeb, jako jsou katalogy, fóra, knihy návštěv, stejně to může být pomoc při nastavení poštovních schránek, a další práce, které zajistí bezproblémový chod web stránek. Pod pojmem "podpora internetových stránek" můžeme rozumět i řadu opatření zaměřených na propagaci www stránek ve vyhledavačích, které poskytují velkou návštěvnost - manuální registrace do vyhledávačů a katalogů, vytváření sémantického jádra www stránek založeného na populárních vyhledávacích dotazech a podpora získaných pozic web stránek ve vyhledavačích.

Propagace webových stránek ve vyhledavačích je určitá činnost, které má za cíl zvýšení počtu návštěvníků internetových stránek. Existují dva způsoby, jak propagovat webové stránky ve vyhledavačích - zakázané (tzv. "black SEO") a legální (tzv. "white SEO").

V případě propagaci webových stránek pomocí "bílých" způsobů se na internetové stránky přitahují cílové skupiny návštěvníků, tedy potenciální zákaznici. Většina majitelů web stránek se snaží získat co nejvyšší možné pozice na první stránce v nejznámějších vyhledavačích na tematická klíčová slova. Jak je známo, většina uživatelů internetu prohlíží pouze první stránku výsledků hledání, a na druhou stránku přechází pouze čtvrtina uživatelů. Aby se dosáhlo na privilegována místa ve výsledcích hledání je zapotřebí dlouho a důkladně pracovat nad propagaci www stránek. Správná a legitimní propagace stránek ve vyhledavačích trvá přibližně dva-tří měsíce.

V případě že se volí "černé" způsoby propagace, webové stránky se momentálně objevují v nejvyšších pozicích. Ale v tomto případě je zapotřebí být připravený k tomu, že tyto pozice můžete stejně rychle ztratit jako získat. Anebo web projekt bude úplně odstraněn z výsledků hledání vyhledavačů, jelikož na dodržení pravidel se striktně dohlíží a za porušení podmínek vyhledavačů přichází z jejich strany tvrdé tresty pro domény. Mezi černý způsoby propagace stránek můžeme označit dorway nebo cloaking.

 

zpětZpět na články

 

Ostatní tématické články:

 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info