Web-Šablony.Com - tvorba www stránek na základě web šablon, webové šablony zdarma; Kontakt: info@web-sablony.com
 
 
web šablony,tvorba www stránek webů a kvalitních animací
 
 
 
 
 
 
 
PODLE PRODUKTŮ:
PODLE ZAMĚŘENÍ:
 
 
 

ÚPRAVA ŠABLON

Svým klientům poskytujeme kompletní kvalitní servis při tvorbě www stránek. U nás naleznete nejen špičkové šablony pro webové a ostatní prezentace, ale i služby nejvyšší kvality ke všem šablonám. Máme mnoholeté zkušenosti při tvorbě webu a programování internetových prezentaci na klíč a řadu spokojených zákazníku, a to jak firemních tak i soukromníků. Na stránkách s informacemi o jednotlivých šablonách Vám v případě Vašeho zájmu nabízíme k objednání základní seznam služeb, které poskytujeme k vybrané šabloně. U webových a flash šablon se jedná o kompletní přizpůsobení stránek Vašemu obsahu. U šablon, které jsou určeny pro CMS (systém pro správu obsahu) nebo pro online obchody, jako například Flash CMS šablony, Joomla šablony, WordPress šablony, osCommerce šablony, OpenCart šablony, nabízíme jejich instalaci včetně samotného systému CMS nebo eCommerce systému na Váš hosting. Na této stránce Vám pro lepší přehled nabízíme seznam doplňkových služeb k šablonám včetně krátkého popisu a obvyklé ceny. V případě dotazů či doplňujících požadavků k úpravám nás neváhejte kontaktovat, vždy jsme připraveni Vám pomoci. (Nejsme plátci DPH.)

Úprava Webových šablon

Úprava HTML stránek šablony, naplnění stránek Vaším obsahem
Po objednání této služby Vám připravíme hotové www stránky na základě grafického vzhledu webové šablony z kategorie "Webové šablony" s Vaším obsahem. Od Vás potřebujeme pouze obsah na stránky (například v dokumentu Word) a případně další technické požadavky, které chcete provést, aby šablona byla přizpůsobená Vaším potřebám. Vše provedeme profesionálně a během 3 dnů budete mít připravený hotový web pro své návštěvníky, kteří to jistě ocení. Připravené stránky budou maximálně SEO optimalizované pro vyhledavače na potřebná klíčová slova. Po provedení této práce poskytneme Vám zip soubor upravené šablony a v případě potřeby nahrajeme HTML soubory stránek na Váš hosting.
4 500 Kč  
Administrační panel pro správu stránek
Jako doplnění k předcházející službě nabízíme Vám vytvoření administračního panelu pro obyčejnou webovou šablonu. V případě objednávky této služby vytvoříme administrační panel pro správu obsahu přímo pro Vámi vybranou webovou šablonu na klíč. Pomocí tohoto panelu budete moci jednoduše přidávat nové stránky, fotografie, upravovat obsah a to vše samostatně v režimu online. Po objednání této služby Vás budeme kontaktovat pro upřesnění podrobnosti a funkci, které musí ovládat tento systém, aby splnil veškeré Vaše požadavky.
5 000 Kč  
Úprava Flash hlavičky
Pokud šablona obsahuje animovanou flash hlavičku (jako například šablona 32068) a chcete jí taktéž zanechat v animované verzi*, nabízíme Vám tuto doplňkovou službu. Profesionálně upravíme hlavičku šablony dle Vašich požadavků ve speciálním programu pro úpravu animaci Adobe Flash CS: změníme názvy tlačítek, přesměrujeme je na správné pod stránky, změníme logo, případně upravíme fotky a další nadpisy. *Ke každé šabloně s animovanou hlavičkou poskytujeme i neanimovanou verzi, tj. dle vlastního uvážení se rozhodnete, zda chcete animovanou hlavičku použít pro www stránky či ne, a případně objednat tuto doplňkovou službu.
3 000 Kč  

Služby pro eshop šablony - Magento, PrestaShop, VirtueMart, OpenCart a Zen Cart šablony

Instalace systému pro online obchodování na hosting
Pokud jste si vybrali šablonu pro hotové řešení internetového obchodu – Magento šablonu, Zen Cart šablonu, PrestaShop šablonu, VirtueMart nebo OpenCart šablonu, ale samotný systém pro online obchodování nemáte nainstalovaný, nabízíme Vám profesionální instalaci zvoleného systému. V případě objednávky této služby odborně nainstalujeme systém pro online obchodování včetně češtiny a provedeme kompletní zálohu prázdného systému pro co nejjednodušší případné obnovení systému. Po dokončení instalace obdržíte od nás všechny potřebné přístupové údaje pro správu obchodu a telefonickou konzultaci, jak jednoduše spravovat online obchod.
1 500 Kč  
Instalace šablony do systému pro online obchod
Každý balíček šablony pro internetový obchod obsahuje podrobný návod pro jednoduchou instalaci. Pokud si nevěříte nebo byste rádi přenechali tuto instalaci profesionálům, můžete objednat tuto doplňkovou službu a provedeme odbornou instalaci vybrané šablony za Vás do nově nainstalovaného nebo již zavedeného systému. Šablona bude nainstalovaná včetně ukázkových dat, produktů, textů a obrázků pro lepší práci a organizaci nově vytvářených stránek. Samozřejmosti je předchozí záloha již nainstalovaného systému.
800 Kč  
Profesionální naplnění online obchodu obsahem
Svěřte nám i naplnění nového online obchodu obsahem. Odborně naplníme a vytvoříme požadované sekce webu na základě dodaných textů a obrázků. Naplníme katalog zboží (do 100 položek) včetně popisu položek, fotek a ostatních parametrů. Vše, co od Vás je potřeba, jsou pouze výchozí soubory (například v dokumentu Microsoft Word) a během 2 dnů obdržíte kompletní internetový obchod pro online podnikání, který je maximálně SEO optimalizovaný pro vyhledavače pro Vámi určená klíčová slova.
3 000 Kč  

Služby pro CMS a Blog šablony - Joomla, Drupal a WordPress šablony

Instalace CMS systému na hosting
Pokud jste si vybrali šablonu pro CMS systém, ale samotný systém nemáte nainstalovaný, nabízíme Vám tuto službu. V případě objednávky této služby odborně nainstalujeme systém pro správu obsahu pro Vámi zvolenou šablonu, včetně češtiny, a v případě zájmu nainstalujeme i nejrozšířenější widgety (doplňující funkce). Po dokončení instalace obdržíte od nás všechny potřebné přístupové údaje pro správu obsahu a zálohu prázdného systému pro co nejjednodušší obnovení.
900 Kč  
Instalace šablony do CMS systému
Každý balíček šablony pro jakýkoliv bezplatný CMS systém obsahuje podrobný návod pro jednoduchou instalaci. Pokud si nevěříte nebo byste rádi přenechali tuto instalaci profesionálům, můžete objednat tuto doplňkovou službu a provedeme odbornou instalaci za Vás do nově nainstalovaného nebo již zavedeného CMS systému. Šablona bude nainstalovaná včetně ukázkových dat, textů a obrázků pro lepší práci a organizaci nově vytvářených stránek. Samozřejmosti je předchozí záloha již nainstalovaného systému.
500 Kč  
Profesionální naplnění CMS šablony obsahem
Svěřte nám i naplnění nových www stránek na základě CMS systému obsahem. Odborně naplníme a vytvoříme požadované sekce webu na základě dodaných textů a obrázků. Vše co od Vás je potřeba, jsou pouze výchozí soubory (například v dokumentu Microsoft Word) a během 2 dnů obdržíte kompletně profesionálně web naplněný obsahem a maximálně SEO optimalizovaný pro vyhledavače pro Vámi určená klíčová slova.
2 000 Kč  

Ostatní doplňkové služby pro šablony a webové stránky

Programování webových stránek
Proč je potřebný vývoj aplikací pro internet? Internetové stránky by měly pracovat pro Vás a nejlépe to umí, pokud jsou vybaveny všemi potřebnými nástroji, které jim umožní dělat práci i za část Vašich zaměstnanců. Proto i probíhá vývoj aplikací, které odpovídají na otázky klientů, přijímají nepřetržitě zprávy nebo objednávky, poskytují informací o službách a zboží, o různých akcích. Moderní programování webu pomáhá vytvářet lehce načítané a intuitivní v navigaci webové stránky.
SMLUVNĚ  
1 tematický PR článek pro web
PR článek je cenným zdrojem relevantních odkazů, což pomáhá Vašemu webu nebo eshopu ve výsledcích hledání na požadovaná klíčová slova. Po objednání této služby napíšeme pro Váš web tematický a kvalitní PR článek se správně strukturovaným textem a rozložením klíčových slov, které jsou pro vyhledávače důležité. V případě objednávky i doplňující služby "Přidání 1 PR článku do 135 PR webů" tento článek zveřejníme na 135 kvalitních českých PR webech. O současné efektivitě PR článků si můžete přečíst v popisu další nabízené službě – "Přidání 1 PR článku do 135 PR webů".
500 Kč  
Přidání 1 PR článku do 135 PR webů
Tato služba plně navazuje na službu umístěnou výše – "1 tematický PR článek pro web". Samozřejmě není podmínkou objednávat hned dvě služby. Můžete objednat tyto služby nezávislé na sobě. Přidávání PR článků do specializovaných PR webů již dávno pozbylo původního efektu pro vyhledávací roboty. Vyhledavač Google proti takovým PR webům bojuje a přidává se i Seznam.Cz. Ale stále se jedná o levný způsob, pokud zřizujete nový web, jak o sobě dát vědět vyhledavačům za poměrně krátkou dobu a nízkou cenu. Rozhodně si přidáním článků do PR webů neuškodíte. Odkaz na Vaše stránky bude obsažen na 135 kvalitních českých webech, což i přes odmítavou politiku Google vůči těmto PR webům pozitivně ovlivní výsledky hledání a tím pádem zvýší návštěvnost Vašeho nového projektu. Objednejte si tuto službu a zpětně po provedení obdržíte pro kontrolu seznam webů, kde se Váš článek s odkazy na hlavní web zobrazuje.
1 500 Kč  
Registrace do 100 katalogů
Rádi bychom Vám nabídli službu "Registrace do 100 katalogů", což představuje ruční registraci do českých vyhledávačů a katalogů. Účel této akce je jednoduchý: získat rychlé zpětné odkazy na Vaše www stránky, které jsou důležité pro každý web. Registrace do katalogů a vyhledávačů provádíme manuálně, a ne pomocí automatických programů, jako jiní levní registrátoři. U nás máte jistotu, že když si službu objednáte, v katalogu skutečně budete a odkaz na Váš web se objeví. Tímto způsobem si zvýšíte pozice ve výsledcích hledání na důležitá klíčová slova pro Vás. Po provedení registrace získáte seznam katalogů, kde jsme ručně zaregistrovali Vaše www stránky.
600 Kč  
Doména v zóně .CZ a hosting na 1 rok
Objednejte si od nás i doménu a hosting na rok. Spolupracujeme s hostingovými společnostmi a vybereme pro Vás nejlepší hosting za maximálně 700 Kč na rok včetně domény. Při objednávce této služby na sebe bereme plnou odpovědnost za funkčnost šablon případně i systému pro správu obsahu stránek a komunikaci s poskytovatelem hostingu při ladění technických parametrů. Hosting bude samozřejmě splňovat standardní požadavky: podporu jednoho z programovacích jazyku (PHP či ASP.NET), databázi, e-mailové účty, ftp připojení, apod. Vše bude registrované na Vaše jméno případně firmu.
700 Kč  

Doplňkové služby Flash foto galerie

Úprava Flash foto galerie šablony a naplnění obsahem
Každou šablonu dynamické Flash foto galerie můžete jednoduše upravovat pomocí textového souboru ve formátu XML (například v Poznámkovém bloku). Všechny fotky, doprovodné texty se rychle upravují v tomto souboru. Pokud si přejte, můžete tuto práci svěřit profesionálům v této oblasti. V případě objednávky této služby odborně naplníme a vytvoříme požadované foto galerie, optimalizujeme fotky pro zobrazení, upravíme informativní stránky, aktivujeme kontaktní formulář. Vše, co od Vás je potřeba, jsou pouze výchozí soubory (například v dokumentu Microsoft Word) a fotografie, a během 2 dnů obdržíte kompletně profesionálně web naplněný obsahem a maximálně SEO optimalizovaný pro vyhledavače pro Vámi určená klíčová slova.
2 500 Kč  

Služby pro šablony firemního designu

Úpravy logo šablony: změna názvu a barev
V případě objednávky této služby obdržíte od nás nejen Logo šablonu, ale již hotové logo s názvem Vaší firmy a firemními barvami, které můžete začít ihned využívat na vizitkách a jiných propagačních materiálech své společnosti nebo projektu.
300 Kč  
Úpravy šablony firemní identity: změna názvu, barev a adresy
Po objednání této služby obdržíte od nás spolu s šablonou firemního designu i hotové propagační materiály vlastní firmy nebo projektu. Tuto šablonu upravíme, změníme název společnosti, barvy dle Vašich požadavků, a samozřejmě adresy a to ve všech objektech: logu, poštovní obálce, vizitce a šablony pro firemní papír A4.
600 Kč  
 
 
info@web-sablony.com; Mapa stránek; Výměna odkazů - Partneři I; Výměna odkazů - Partneři II

Partneři: Lešení Praha Půjčovna | Tvorba www stránek Ostrava | www.samolepky-na-zed.info